Oferta pracy

Ekspert ds. zamówień i finansów (angielski, niemiecki)

Devire

8 00010 000 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Naszym Klientem jest międzynarodowa spółka z branży mediowej.

Obecnie poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie całym procesem zamówień (przyjmowanie, weryfikacja, koordynacja, itd.) oraz wystawianie faktur, rozliczenia miesięczne i wsparcie działu finansowego podczas codziennej pracy.

Obowiązki:

  • Weryfikacja poprawności przyjmowanych umów pod kątem finansowym i wymogów sprawozdawczych;
  • Zarządzanie projektami w systemie finansowym zgodnie z polityką firmy i określonymi wytycznymi;
  • Weryfikacja poprawności zamówień pod kątem zgodności z umową i innymi dokumentami uzupełniającymi;
  • Wystawianie i przetwarzanie faktur w systemie ERP;
  • Wsparcie Finance Managera oraz zespołu finansowego podczas codziennej pracy;
  • Odpowiedzialność za rozliczenia miesięczne.

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Finanse i rachunkowość, ekonomia, administracja;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość języka niemieckiego (czytanie, pisanie)
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Otwartość, zaangażowanie, odpowiedzialność.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilną pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet benefitów;
  • Szerokie możliwości rozwoju uzależnione od potrzeb kandydata;
  • Pracę w zespole, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, charakteryzującym się determinacją, zaangażowaniem i szczerym uśmiechem każdego dnia.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

Ogłoszenie archiwalne