Ekspert ds. zarządzania efektywnością modeli organizacyjnych

Santander Bank Polska

aleja Jana Pawła II 17

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wpływanie na transformowanie organizacji, poprzez rekomendowanie nowego modelu struktury organizacyjnej, w tym poprzez tworzenie struktur Agile,

  • wpływanie na strategię banku, poprzez przygotowywanie wraz z przedstawicielami biznesu, modelu zasobów dla wszystkich pionów biznesowych i wsparcia,

  • uczestniczenie we wdrożeniu nowego modelu organizacji pracy w banku,

  • poznawanie funkcjonowania banku, poprzez opiekę nad jednostkami biznesowymi w procesie tworzenia modelu struktury organizacyjnej.

Nasze wymagania

  • chcesz pracować w zespole transformującym organizację,

  • myślisz analitycznie, potrafisz formułować wnioski na podstawie przeprowadzonych analiz, posiadasz umiejętności prezentowania rozwiązań w trakcie spotkań indywidualnych i grupowych w sposób dopasowany do potrzeb odbiorców,

  • posiadasz wysokie zdolności interpersonalne, dbasz o budowanie relacji zawodowych pomiędzy zespołami w kontekście realizacji stawianych celów,

  • jesteś osobą sumienną, nastawioną na realizację celu. Posiadasz umiejętności ustalania wysokich standardów pracy dla siebie i przyjmowania odpowiedzialności za realizację wykonywanych zadań,

  • posiadasz umiejętności efektywnego radzenia sobie z realizacją zadań w sytuacjach różnicy stanowisk, przy użyciu właściwych metod i stylów komunikacji interpersonalnej,

  • posiadasz wiedzę na temat modeli organizacyjnych oraz zasad pomiaru ich efektywności w instytucjach finansowych,

  • mile widziane doświadczenie w zakresie zarządzania projektami, znajomość elementów analizy biznesowej oraz doświadczenie w pracy przy wykorzystaniu metodologii Agile,

  • posiadasz bardzo dobrą znajomość angielskiego i oprogramowania Microsoft Office (excel, power point), mile widziana znajomość visio.

To oferujemy

  • możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku grupy Santander

  • jasno określone cele i atrakcyjny system motywacyjny

  • wewnętrzne programy rozwojowe, szkolenia, projekty, akcje

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawności

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników