Oferta pracy

Ekspert ds. Zarządzania Incydentami Bezpieczeństwa

GRUPA PZU

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja czynności operacyjnych w związku z podejrzeniem wystąpienia incydentów bezpieczeństwa na szkodę Spółek

  • Gromadzenie materiału dowodowego, badanie śladów systemowych, identyfikacja występujących sieci powiązań, weryfikacja zgodności z obowiązującymi regulacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • Identyfikacja przypadków wystąpienia naruszeń bezpieczeństwa, badanie wystąpienia braku zgodności procesów, produktów, usług ze standardami bezpieczeństwa

  • Przeciwdziałanie materializacji ryzyk i zagrożeń bezpieczeństwa Spółek Grupy PZU

  • Współuczestnictwo w mapowaniu wybranych procesów biznesowych, a także kluczowych elementów infrastruktury oraz konsultacja założeń do budowy procesów, usług, produktów ze standardami bezpieczeństwa

  • Podnoszenie świadomości i prowadzenie działań mających na celu edukowanie pracowników Grupy PZU

  • Uczestnictwo w procesie legislacyjnym i udział w przedsięwzięciach legislacyjnych zewnętrznych w zakresie bezpieczeństwa

  • Współpraca z jednostkami organizacyjnymi Spółek Grupy PZU w zakresie zidentyfikowanych incydentów bezpieczeństwa oraz koordynacja i nadzór prac realizowanych w ramach zdarzeń, incydentów bezpieczeństwa IT

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarach: przeciwdziałanie nadużyciom, ochrona informacji, audyt śledczy

  • Znajomość taktyki i metod przyjmowania wyjaśnień (umiejętność prowadzenia rozmów ukierunkowanych na pozyskanie informacji)

  • Umiejętność pozyskiwania oraz analizy informacji w ramach wywiadu jawnoźródłowego

  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa informacji i przeciwdziałania nadużyciom

  • Zrozumienie specyfiki organizacji oraz kluczowych procesów biznesowych zakładu ubezpieczeń

  • Budowanie scenariuszy zagrożeń bezpieczeństwa organizacji i wiedza z zakresu techniki konstruowania umów, regulacji i procedur wewnętrznych oraz umiejętność analizy procesów

  • Wykształcenie wyższe z zakresu: administracja, prawo, psychologia

  • Znajomość przepisów prawa karnego, postępowania karnego, cywilnego oraz ustawy o działalności ubezpieczeniowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w modelu hybrydowym

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych

  • Opiekę medyczną w PZU Zdrowie

  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU

  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach licznych sekcji PZU Sport Team (od badmintona - po żeglarstwo)