Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert ds. Zarządzania Procesami i Transformacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ekspert ds. Zarządzania Procesami
    i Transformacji
    Warszawa
    Zakres obowiązków:
      • identyfikacja potrzeb organizacji i pozyskiwanie nowych obszarów do wdrożenia,
      • prowadzenie projektów optymalizujących procesy w Banku od fazy analizy do fazy wdrożenia z wykorzystaniem narzędzi Lean, Six Sigma, zarządzania procesowego i projektami,
      • udział w projektowaniu nowych procesów/produktów,
      • wsparcie kadry menadżerskiej w Banku we wdrażaniu zarządzania efektywnością i jakością,
      • tworzenie założeń do systemów opomiarowania procesów,
      • wdrożenie zmiany kulturowej w Banku opartej na ciągłym doskonaleniu, zarządzaniu efektywnością i jakością,
      • prowadzenie szkoleń, warsztatów oraz spotkań projektowych.
    Wymagania:
      • wyższe wykształcenie, preferowane kierunki to: Zarządzanie, Finanse, Bankowość, Ekonomia,
      • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
      • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane w firmach konsultingowych,
      • samodzielność w prowadzeniu projektów i inicjatyw,
      • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
      • doświadczenie w roli kierownika projektów optymalizujących procesy,
      • znajomość zagadnień dotyczących zarządzania projektami,
      • otwartość na nowe inicjatywy, projekty, zadania,
      • kreatywność w wypracowywaniu rozwiązań,
      • zdolności komunikacyjne,
      • praktyczna znajomość metodyk PRINCE2, PMI, LEAN, SIX SIGMA, będzie dodatkowym atutem,
      • dynamizm w działaniu.
    Oferujemy:
      • pracę w zespole doświadczonych i wysoko zmotywowanych ludzi w rozwijającej się instytucji finansowej,
      • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w Nest Bank,
      • dobre zdrowie, czyli dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna oraz możliwość udziału w wielu ciekawych inicjatywach i eventach,
      • nowoczesną Centralę, strefy relaksu, parking dla rowerów, pyszną kawę oraz owoce,
      • wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji,
      • przyjazną atmosferę pracy,
      • narzędzia niezbędne do pracy.