Ta oferta pracy jest nieaktualna od 101 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert ds. zarządzania procesami

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref.: KB/DJ/06/2018

    Podstawą działania ING Banku Śląskiego jest współpraca i otwartość na różnorodność. Rozwijamy się dzięki skutecznemu działaniu i wychodzeniu z inicjatywą. Jeśli chcesz wprowadzać z nami zmiany i usprawnienia, zapraszamy do aplikowania.

    Twoje zadania:

    • Zarządzanie dostawcami IT
    • Nadzorowanie portfela umów IT i monitorowanie jakości usług dostawców strategicznych
    • Realizację zadań związanych z zarządzaniem umowami outsourcingowymi, w tym prowadzenie audytów u dostawców
    • Ocenę mechanizmów kontrolnych oraz sposobu zarządzania ryzykiem wynikającym z powierzenia usług zewnętrznym dostawcom
    • Współpracę z opiekunami umów i osobami zarządzającymi jednostkami IT oraz z dostawcami w zakresie monitorowania i optymalizacji usług IT
    • Prowadzenie szkoleń / warsztatów wewnętrznych w zakresie funkcjonowania procesu zarządzania dostawcami IT

    W ramach zadań oferujemy:

    • Pracę w profesjonalnym i dynamicznym środowisku sprzyjającym intensywnemu rozwojowi kompetencji
    • Realny wpływ na funkcjonowanie obszaru zarządzania dostawcami IT
    • Możliwość udziału w projektach i inicjatywach międzynarodowych

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenia wyższe ekonomiczne lub informatyczne
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie advanced (w mowie i w piśmie)
    • Wysokich kompetencji komunikacyjnych i umiejętności budowania profesjonalnych relacji na różnych szczeblach organizacji oraz w kontaktach z dostawcami
    • Znajomości frameworków zarządzania procesami IT (np. COBIT, ITIL)
    • Umiejętności analizy danych, przygotowania i prezentacji wyników pracy

     Mile widziane:

    • Doświadczenie audytorskie (dodatkowym atutem będą kwalifikacje specjalistyczne potwierdzone certyfikatami: CIA, CRISC, CISM, CISSP)
    Oferujemy Ci:
    Prywatną
    opiekę medyczną
    Pakiet sportowy Kafeteryjny
    system benefitów
    Strefę relaksu
    i rozrywki
    Dodatkowy
    monitor
    Pracę zdalnąSzkoleniaElastyczne godziny pracyParking
    rowerowy
    Międzynarodowe projekty