Oferta pracy

Ekspert ds. Zarządzania Projektami i Optymalizacji Procesów

Bank Millennium S.A.O firmie

Bank Millennium S.A.

Stanisława Żaryna 2A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w realizowanych projektach optymalizacyjnych i rozwojowych

  • Prowadzenie i uczestnictwo w inicjatywach optymalizacji procesów i wdrażania nowych standardów pracy

  • Przeprowadzanie analiz efektywności pracy, w tym pod kątem optymalizacji poziomu zatrudnienia w wybranych jednostkach organizacyjnych

  • Planowanie i wykonywanie pomiarów procesów

  • Przygotowywanie i prowadzenie warsztatów mających na celu wypracowanie usprawnień

  • Prezentowanie wyników przeprowadzanych analiz oraz rekomendacji zmian

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Samodzielność w prowadzeniu projektów i inicjatyw

  • Bardzo dobra znajomość aplikacji: MS Excel/MS PowerPoint

  • Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów/spotkań projektowych

  • Znajomość zagadnień dotyczących zarządzania projektami

  • Otwartość na nowe inicjatywy, projekty, zadania

  • Kreatywność w wypracowywaniu rozwiązań

  • Zdolności komunikacyjne

  • Dynamizm w działaniu

  • Doświadczenie w pracy z jednostkami biznesowymi oraz IT

  • Mile widziane - Doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach konsultingowych

  • Dodatkowym atutem będzie - Znajomość specyfiki procesów bankowych i finansowych

  • Docenimy dodatkowo praktyczną znajomość metodyk PRINCE2, PMI, LEAN, SIX SIGMA oraz umiejętność mapowania procesów (VSM, BPMS)

To oferujemy

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym otoczeniu biznesowym w międzynarodowej instytucji finansowej

  • Rozwój zawodowy poprzez pracę nad zróżnicowanymi tematycznie projektami realizowanymi w różnych obszarach Banku

  • Realny wpływ na cele, organizację i efektywność kluczowych procesów biznesowych

  • Dobrą atmosferę w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Przewiń do profilu firmy