Ta oferta pracy jest nieaktualna od 148 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert ds. Zarządzania Ryzykiem Kredytowym

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-01-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Oney Finance

    Nowa firma z sektora FinTech należąca do francuskiej GRUPY ONEY BANK.

    Naszą misją jest stworzenie bardziej atrakcyjnych i innowacyjnych usług finansowych dla docelowej grupy konsumentów.

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która wesprze tworzące się struktury organizacyjne w Naszym dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy na stanowisku:

    Ekspert Ds. Zarządzania Ryzykiem Kredytowym
    Dział Ryzyka Kredytowego

    Miejsce pracy: Warszawa

    TWOJE ZADANIA:

    • Zarządzanie regułami polityki antyfraudowej, w tym przy udzielaniu pożyczek internetowych (online)
    • Automatyzacja i optymalizacja procesów oceny ryzyka kredytowego w systemie (workflow) oraz ich bieżący monitoring
    • Projektowanie metodologii wyliczania odpisów na ryzyko kredytowe zgodne z wymogami MSSF9
    • Budowa i rozwój modeli scoringowych
    • Współtworzenie polityki kredytowej
    • Rekomendowanie nowych rozwiązań i zmian w istniejących strategiach a także narzędziach informatycznych
    • Aktywne uczestnictwo w realizacji projektów/inicjatyw strategicznych z obszaru ryzyka kredytowego
    • Analiza i modelowanie danych zgromadzonych w wewnętrznych bazach
    • Współpraca z instytucjami nadzorującymi

    OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

    • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość, matematyka, statystyka i pokrewne)
    • Doświadczenia w obszarze ryzyka kredytowego i działalności kredytowej w banku bądź instytucji finansowej (szczególnie przy udzielaniu pożyczek online)
    • Zaawansowanej znajomości MS Excel oraz SQL
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
    • Znajomości w zakresie budowania modeli finansowych
    • Mile widziane doświadczenie w zakresie strategii windykacyjnych
    • Mile widziana umiejętność programowania lub/i znajomości narzędzi statystycznych

    DOŁĄCZ DO NAS A OTRZYMASZ:

    • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w ramach stałej umowy o pracę
    • Samodzielną, ciekawą i inspirującą prace w dynamicznie rozwijającym się start-upie w zespole doświadczonych i mocno zmotywowanych ludzi
    • Realny wpływ na działania Spółki
    • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
    • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)
    • Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym (work-life-balance)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.