Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Ekspert ds. Zgodności Regulacji

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Jana Pałubickiego 6

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • realizacji testów mających na celu zapewnienie zgodności z przepisami prawa, wytycznymi regulatorów regulacjami oraz politykami i procedurami wewnętrznymi,

  • prowadzenie postępowań wyjaśniających w obszarze konfliktów interesów oraz etyki,

  • opiniowanie wewnętrznych dokumentów w celu zapewnienia zgodności w przepisami i wytycznymi,

  • budowanie kultury etyki i opracowywaniu materiałów szkoleniowych,

  • prowadzenie statystyk i opracowywanie danych na potrzeby raportów zarządczych,

  • opracowywanie i wdrażanie narzędzi do testowania (rejestry, szablony, narzędzia, repozytoria danych).

Nasze wymagania

  • posiadasz co najmniej trzyletnie doświadczenie w obszarze Compliance, Audytu, ryzyka operacyjnego, lub innych obszarach ryzyka występujących w działalności bankowej,

  • wiedzę z zakresu kontroli wewnętrznej, identyfikacji i oceny ryzyk występującym w działalności Banku oraz znajomość standardów etyki,

  • samodzielnie, terminowo realizuje zadania i potrafi pracować pod presją czasu,

  • posiadasz umiejętności analitycznego myślenia,

  • potrafisz współpracować i utrzymywać dobre relacji z klientami wewnętrznymi,

  • biegle posługujesz się standardowym wyposażeniem Microsof office (Excel, Power Point).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się banku w Polsce,

  • pakiet socjalny (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe, itp.),

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop