Oferta pracy

Ekspert ds. Zwalczania Przestępczości Bankowej

Citi HandlowyO firmie

Citi Handlowy

Romualda Traugutta 7/9

Warszawa

Ekspert ds. Zwalczania Przestępczości BankowejNumer ref.: 21257845

Stanowisko Ekspert ds. Zwalczania Przestępczości Bankowej jest usytuowane w Zespole ds. Zwalczania Przestępczości Bankowej funkcjonującym w ramach struktury Biura Bezpieczeństwa Banku. Zespół odpowiada za prowadzenie postępowań wyjaśniających oraz prowadzenie innych działań ukierunkowanych na ochronę interesów Banku, w szczególności w sytuacjach związanych z działaniami przestępczymi.

Kluczowe zadania:

  • Prowadzenie wewnętrznych postępowań wyjaśniających w przypadkach stwierdzenia podejrzenia przestępstwa związanego z działalnością bankową;
  • Pozyskiwanie danych, analiza, selekcja i zabezpieczania materiału dowodowego w oparciu o różne źródła dowodowe;
  • Utrzymanie baz danych i doskonalenie procesów zarządzania danymi;
  • Opracowywanie raportów statystycznych;
  • Współpraca z organami ochrony porządku prawnego, w zakresie prowadzonych spraw;
  • Udział w procesie uzgadniania wewnętrznych aktów normatywnych regulujących kwestie bezpieczeństwa interesów Banku;
  • Wsparcie procesu zarządzania kryzysowego;
  • Wsparcie i doradztwo dla innych jednostek Banku.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze ekonomii, zarządzania, prawa lub pokrewnych;
  • Minimum 5 lat doświadczenia w sektorze finansowym, mile widziane w obszarze związanym z prowadzeniem postępowań (kadrowych, fraudowych, due diligence lub pokrewnych);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie;
  • Wysoki poziom dyskrecji;
  • Umiejętność analizy i syntezy oraz wnioskowania na podstawie wieloźródłowych informacji;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość wykonywania obowiązków, wielozadaniowość;
  • Samodzielność, skrupulatność oraz umiejętność pracy pod presją czasu i w środowisku zmieniających się priorytetów realizowanych zadań;
  • Znajomość baz danych i narzędzi technologicznych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia poprzez pracę w jednej z wiodących międzynarodowych instytucji bankowych
  • Zatrudnienie w unikalnej jednostce wyspecjalizowanej w prowadzeniu  dochodzeń wewnętrznych, wykorzysującej wiedzę i standardy globalne;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie)
Rola Ekspert ds. Zwalczania Przestępczości Bankowej ​jest usytuowana w Banku Handlowym S.A. w Warszawie:

Ogłoszenie archiwalne