Oferta pracy
EPS/11/2021

Ekspert/ Ekspertka ds. planowania strategicznego

Santander Consumer Bank SA

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 10 dni
    do: 10 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • identyfikacja globalnych i lokalnych trendów w bankowości, ocena ich wpływu na strategię Banku,

  • prowadzenie procesu przygotowania, prezentowania i nadzorowania wykonania strategii banku,

  • koordynowanie i usprawnianie procesu wyznaczania, nadzorowania i raportowania wykonania celów strategicznych przez bank,

  • inicjowanie i prowadzenie okresowego przeglądu strategii banku oraz proponowanie zmian wynikających ze zmieniających się warunków biznesowych,

  • ocena finansowa potencjału biznesowego kooperacji z partnerami zewnętrznymi (fintechy, startu-py).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym,

  • 5 lat doświadczenia w firmie z sektora finansowego lub firmie konsultingowej z zakresu metod ilościowych oceny danych, raportowania sprawozdawczego lub controllingu, doświadczenie w modelowaniu finansowym,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży usług finansowych, w wycenach, analizach inwestycyjnych, budowaniu strategii, analizach rynkowych, procesach inwestycyjnych,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność zarządzania zespołem projektowym,

  • otwartość na zmiany,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

Pracę w zespole zaangażowanych profesjonalistów, dużą samodzielność działania oraz możliwość rozwoju w ramach międzynarodowej korporacji finansowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • zniżki na zakupy w centrach handlowych

Etapy rekrutacji
1

Selekcja CV

2

Wywiad telefoniczny

3

Spotkanie z HR i przyszłym przełożonym

4

Spotkanie z zespołem

5

Informacja zwrotna

Santander Consumer Bank to lider na rynku consumer finance w Polsce. Oferujemy kredyty na zakup towarów i usług, gotówkowe, karty kredytowe, różne formy finansowania zakupu samochodu oraz lokaty terminowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Posiadamy także różnorodne rozwiązania ubezpieczeniowe oraz kredyty gospodarcze przygotowane dla dealerów i komisów samochodowych. Od 12 lat jesteśmy częścią hiszpańskiej Grupy Santander, do której w Polsce należy również Santander Bank Polska (do września: Bank Zachodni WBK)

W 2020 roku po raz kolejny uzyskaliśmy prestiżowy tytuł Top Employer przyznany przez Top Employers Institute.

Więcej informacji o nas znajdziesz na naszym profilu.

Przewiń do profilu firmy