Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert / Ekspertka HR

Narodowy Instytut Muzyki i TańcaO firmie

  • Aleksandra Fredry 8
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Narodowy Instytut Muzyki i Tańca

Aleksandra Fredry 8

Warszawa

Narodowy Instytut Muzyki i Tańca został powołany przez Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Funkcjonuje jako państwowa instytucja kultury. Podstawową misją NIMiT jest działalność na rzecz rozwoju kultury muzycznej i tanecznej w Polsce. NIMiT prowadzi własne programy rezydencyjne, twórcze, naukowe, wydawnicze oraz stypendialne adresowane do polskiego środowiska muzycznego i tanecznego, realizowane w formule konkursowej. Zajmuje się także prowadzeniem Programów Ministra jako instytucja zarządzająca.

Zadania:

  • współtworzenie rozwiązań systemowych dla NIMiT w zakresie HR;
  • udział w kreowaniu pozytywnego wizerunku NIMiT jako pracodawcy i budowaniu kultury organizacyjnej;
  • tworzenie i doskonalenie polityki personalnej NIMiT, procedur i procesów HR;
  • współpraca przy przygotowaniu i wdrażaniu systemu ocen pracowniczych;
  • tworzenie planu szkoleń, wdrażania programów rozwojowych dla kadry managerskiej oraz procesu rozwoju pracowników;
  • współpraca przy organizacji pracowniczych imprez wyjazdowych i integracyjnych;
  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych na zróżnicowane stanowiska;
  • udział w rozwijaniu narzędzi wspomagających procesy HR;
  • wsparcie kadry zarządzającej w procesach HR.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do wczasów pod gruszą;
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w kreatywnej przestrzeni;
  • dużą samodzielność pracy;
  • możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań;
  • świetną atmosferę i pracę w zgranym zespole;
  • elastyczne godziny pracy;
  • możliwość nauki i rozwoju zawodowego dzięki udziałowi w wielu ciekawych i różnorodnych projektach;
  • miejsce pracy w samym sercu Warszawy.

Oczekiwania:

  • posiadasz minimum 5 lat doświadczenia w obszarze HR w tym w projektowaniu nowych systemów, rozwiązań i narzędzi HR oraz tworzeniu kultury organizacyjnej;
  • masz doświadczenie w pracy zarządzanej zwinnie (agile), rozumiesz i lubisz ten sposób pracy;
  • masz pozytywne nastawienie, pracujesz z wizją ukończenia zadania, potrafisz podejść holistycznie do procesów HR;
  • budujesz silne relacje, oparte o szacunek i zaufanie;
  • masz praktyczną wiedzę dotyczącą procesów HR (rekrutacja i selekcja, zarządzanie rotacją, rozwój pracowników, zarządzanie talentami, zarządzanie jakością pracy, budowanie zaangażowania itd.);
  • cechują Cię: odpowiedzialność za powierzone zadania, samodzielność, dobra organizacja pracy;
  • masz ukończone studia wyższe, preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi lub psychologia;
  • dodatkowo posiadasz wykształcenie artystyczne i doświadczenie w pracy w instytucjach kultury.

To Ciebie właśnie szukamy!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV do dnia 26 czerwca 2021 r. poprzez Pracuj.pl.

Ogłoszenie archiwalne