Logo Pracuj.pl

Ekspert Elektronik / Automatyk w fabryce Gillette

Procter & Gamble o/ ŁódźO firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Procter & Gamble o/ Łódź

Nowy Józefów 70

Polesie

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Jako nasz Pracownik będziesz:

• Serwisować, usprawniać i naprawiać maszyny wyposażone m. in. w sterowniki PLC, systemy wizyjne, serwomotory

• Wykonywać regularne elektroniczne przeglądy maszyn

• Utrzymywać bezpieczne warunki pracy

• Przeprowadzać analizy awarii i problemów elektronicznych oraz wdrażać rozwiązania zapobiegające ich ponownemu wystąpieniu

• Budować umiejętności wśród innych członków zespołu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe (elektronik, mechatronik, automatyk)
  • Doświadczenie w pracy w zawodzie elektronika / automatyka / mechatronika
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym obejmującym weekendy
  • Doświadczenie w pracy z serwonapędami, falownikami i sterownikami PLC (mile widziane: Siemens S7, AllenBradley)
  • Programowanie sieci maszynowych (np. Ethernet)
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z pneumatyką, mechaniką, elektroniką przemysłową
  • Aktualne uprawnienia SEP do 1kV
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (czytanie schematów elektrycznych)
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio w P&G
  • Pierwsza umowa o pracę na rok, kolejna na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie odzwierciedlające doświadczenie pracownika
  • Dodatek za pracę w systemie III-zmianowym IV-brygadowym w kwocie 550 PLN brutto miesięcznie
  • Dodatek nocny ok. 344 PLN brutto - uzależniony od ilości przepracowanych godzin nocnych w miesiącu
  • Grafik pracy ustalamy na cały rok kalendarzowy z góry
  • Dodatek relokacyjny dla osób przeprowadzających się do Łodzi z miejscowości oddalonych o min. 50km
  • Comiesięczne dofinansowanie do kwoty 230 PLN do posiłków w stołówce firmowejj
  • Dodatek wakacyjny oraz dofinansowanie wakacji dla dzieci
  • Sklepik pracowniczy z produktami P&G w preferencyjnych cenach
  • Kwartalne deputaty produktowe
  • Najwyższe normy bezpieczeństwa pracy
  • Zapewnienie bezpieczeństwa w czasach COVIDu
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • Medicover - prywatna opieka medyczna (dla członków rodziny, partnera/partnerki oraz seniorów) z opcją stomatologiczną; wizyty domowe
  • Ubezpieczenie na życie (składka ubezpieczenia podstawowego) finansowane przez firmę
  • Ubezpieczenie na życie - pakiet Zdrowie Dziecka
  • Pracowniczy Program Emerytalny (składka podstawowa) opłacany przez firmę
  • Karta sportowa Multisport dofinansowana w 50% przez firmę
  • Bony świąteczne
  • Paczki świąteczne dla dzieci pracowników
  • Dofinansowany masaż rehabilitacyjny
  • Zapomogę losową dla pracowników w bardzo trudnej sytuacji
  • Nielimitowane porady w kwestiach prawnych, finansowych, psychologicznych i zawodowych
  • Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikacje wynikające z potrzeby biznesowej: m.in. SEPy, język angielski oraz szkolenia techniczne
  • Dodatkowe płatne 6 tygodni urlopu ojcowskiego
  • Bony w przypadku zatrudnienia poleconego kandydata
  • Bony w ramach programu jubileuszu pracy zawodowej
  • Stypendia dla najzdolniejszych dzieci pracowników fundowane przez firmę
  • Program oszczędnościowy - zyski z zakupu akcji P&G na giełdzie w Nowym Jorku
  • Bezpłatny parking dla pracowników

Dołącz do naszego zespołu!

Informacje na temat naszej fabryki znajdziesz na stronie internetowej: www.gillettepraca.pl

P&G jest międzynarodową firmą będącą światowym liderem w produkcji dóbr konsumpcyjnych. Do P&G należą takie marki jak Gillette, Old Spice, Always, Head & Shoulders czy Pampers.

Jesteśmy firmą, która daje wszystkim równe szanse oraz ceni różnorodność. Wszyscy nasi ludzie są utalentowani na wyjątkowe sposoby: pochodzimy z różnych tradycji, mamy różne doświadczenia i punkty widzenia. Teraz chcemy poznać Twoje! Jesteś gotowa/gotowy do podzielenia się swoimi wyjątkowymi pomysłami?

Ekspert Elektronik / Automatyk w fabryce Gillette, Nowy Józefów 70, Polesie, Łódź