Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert Finansowy

  • Bielsko-Biała, Bytom, Gliwice, Katowice, Tychy, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Rybnik, śląskie
  • Specjalista
  • 28.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą pośrednictwa finansowego zrzeszającą blisko 700 Ekspertów Finansowych w ponad 100 lokalizacjach na terenie całej Polski. Od 2004 roku kreujemy nowe spojrzenie na świat finansów osobistych pomagając naszym klientom znaleźć optymalne rozwiązania z zakresu kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz inwestycji i ubezpieczeń. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców.

    Stwarzamy możliwości, które pozwalają naszym pracownikom rozwijać się i realizować własne pomysły. Ponad 90% Dyrektorów Oddziałów pochodzi z awansu wewnętrznego. Na co dzień jesteśmy dla siebie partnerami i ekspertami w swoich dziedzinach. Wspólnie pracujemy na innowacyjność naszej firmy.

    EKSPERT FINANSOWY
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Rybnik, Tychy

    To Ty decydujesz, jakim Ekspertem chcesz być - wybierz swoją specjalizację:

    inwestycje,
    kredyty hipoteczne,
    kredyty gotówkowe,
    produkty firmowe.

    Co zyskujesz:

    • stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej instytucji finansowej,
    • wynagrodzenie składające się z części stałej i atrakcyjnego systemu prowizyjnego,
    • możliwość doboru najlepszej dla swoich klientów oferty spośród produktów 20 banków oraz kluczowych towarzystw ubezpieczeniowych i inwestycyjnych,
    • narzędzie ktorykredyt - 6 kliknięć/15 sekund - to wszystko co musisz zrobić, by przygotować ofertę kredytową dla Twoich klientów,
    • wewnętrzną infolinię, wspierającą Cię na każdym etapie pracy z klientem,
    • kompleksowe szkolenia wstępne i rozwojowe poszerzające Twoją wiedzę w biznesie – w 2018 roku przeprowadziliśmy ponad 1000 godzin szkoleniowych,
    • dofinansowanie do: ubezpieczenia zdrowotnego i grupowego, MultiSport, nauki języka obcego,
    • atrakcyjne nagrody w konkursach sprzedażowych,
    • atrakcyjną ofertę najmu i leasingu samochodów.

    Zadania, które przed Tobą stawiamy:

    • obsługa klientów z portfela firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych,
    • realizacja celów sprzedażowych w wybranych przez Ciebie produktach:
      • inwestycyjnych,
      • kredytach hipotecznych,
      • kredytach gotówkowych,
      • produktach firmowych,
    • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami biznesowymi,
    • tworzenie pozytywnego wizerunku Open Finance stosując najwyższe standardy obsługi klienta.

    Szukamy Ciebie, jeśli:

    • masz min. roczne doświadczenie w sprzedaży dowolnych produktów finansowych: inwestycje, ubezpieczenia, kredyty gotówkowe, produkty firmowe, kredyty hipoteczne,
    • interesujesz się tematyką finansową i chcesz się w niej rozwijać,
    • łatwo nawiązujesz relacje z klientami i potrafisz o nie dbać,
    • wykazujesz inicjatywę i działasz samodzielnie,
    • jesteś nastawiony na realizację celów,
    • chcesz utrzymać równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym samodzielnie ustalając sobie grafik.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.