Oferta pracy

Ekspert Finansowy

Oney Polska S.A.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz prowadzenie sprzedaży produktów na terenie Punktu i sklepu

  • Realizowanie indywidualnych celów sprzedażowych i jakościowych

  • Telefoniczny i bezpośredni kontakt z klientami w celu przekazywania informacji o nowych produktach, aktualnych usługach

  • Budowanie dobrych relacji z Klientem i pomaganie w realizowaniu jego potrzeb

  • Zawieranie umów z klientami według najwyższych standardów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta w branży finansowej min. 3 letnie

  • Umiejętność efektywnego prowadzenia rozmów telefonicznych w celu przekazywania informacji o nowych produktach, aktualnych usługach

  • Wysoka motywacja do działania i osiągania wyników

  • Efektywne podejście sprzedażowe - znajomość technik sprzedaży oraz zorientowanie na Klienta

  • Wykształcenie minimum średnie

To oferujemy

  • Atrakcyjną miesięczną premię

  • Premię za każdą umowę bez górnego limitu

  • Konkursy sprzedażowe

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dostęp do platformy językowej

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • inicjatywy dobroczynne

  • szkolenia wewnętrzne

  • dofinansowanie do studiów

Jesteśmy częścią francuskiej Grupy Oney Bank, która od ponad 35 lat zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań płatniczych oraz usług finansowych dedykowanych branży retail. W Polsce jesteśmy obecni od ponad 20 lat.

Każdego dnia podpowiadamy naszym Klientom, jak przemienić marzenia w konkretny plan.

Nasz najnowszy produkt Oney Raty to pierwsze fintechowe rozwiązanie kredytowe dla sklepów stacjonarnych. Rozwiązanie z powodzeniem zostało wdrożone zarówno w dużych sieciach handlowych takich jak Auchan, Decathlon, czy Leroy Merlin i mniejszych punktach takich jak Lynx Optique czy sieć klubów fitness Funfit.

Przewiń do profilu firmy