Logo Pracuj.pl

Ekspert finansowy

Grupa NDF Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

Szukamy ekspertów finansowych oraz liderów chętnych budować swoje zespoły, ludzi otwartych, którzy dołączą do naszego zespołu tworząc nową jakość na rynku. Poszukujemy samodzielnych ekspertów specjalizujących się w kredytach hipotecznych, gotówkowych oraz kredytach dla MŚP. Poszukujemy również ekspertów prowadzących jednoosobowe lub kilkuosobowe biuro.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako ekspert kredytowy, biznesowy lub ubezpieczeniowy
  • Doświadczenie w sprzedaży kredytów i obsłudze klienta
  • Znajomość rynku finansowego
  • Prowadzenie działalności gospodarczej
  • Umiejętność budowania i utrzymania relacji z klientem

To oferujemy

  • Wysokie stawki prowizyjne i brak planów sprzedażowych
  • Niezależność biznesową
  • Wsparcie merytoryczne, procesowe i produktowe
  • Narzędzia ułatwiające pracę
  • Szkolenia produktowe
  • Możliwość korzystania z programów leadowych
  • Dostęp do szerokiej oferty produktowej
  • Możliwość realizacji własnych projektów w całej grupie
  • Możliwość rozwoju w wielu projektach np. nieruchomościowym.
  • Możliwość indywidualnej ścieżki rozwoju i udział w rozwoju firmy
  • Możliwość udziału w wyjazdach sportowo rekreacyjnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Grupa NDF Sp. z o.o.

Grupa NDF „Razem możemy więcej” jest ogólnopolską firmą z branży pośrednictwa finansowego. Zgodnie z wizją Grupy NDF nasze wspólne bezpieczeństwo rośnie wraz z naszym rozwojem. Stań się częścią naszej Grupy.

Grupa NDF powstała z potrzeb Ekspertów finansowych, którzy nie chcą pracować w korporacjach, jednak pragną tworzyć biznes wspólnie tj. rozwijać się bez targetów i sztucznie napędzanej sprzedaży jednocześnie pracując za dobre wynagrodzenie w Grupie z dostępem do pełnej oferty finansowej i ubezpieczeniowej.

Działamy w trosce o dobro klienta, budując z nim dobre i długoterminowe relacje. Grupa NDF działa na rzecz wszystkich współpracujących z nią osób. Opiera się na wzajemnym poszanowaniu, a cele biznesowe są realizowane zgodnie z poczuciem wspólnego dobra i bezpieczeństwa.

Jeśli cenisz sobie swobodę w działaniu, chcesz się rozwijać a jednocześnie szukasz bezpiecznej przystani, gdzie to Ty decydujesz, ile czasu poświęcasz pracy, to nasza oferta jest dla Ciebie.

Ekspert finansowy, dolnośląskie