Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert Finansowy

PROFERTO Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 25 dni
    do: 11 lis 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

Szukamy osób, które chcą zmienić pracę w korporacji na pracę w firmie zbudowanej przez przyjaciół dla przyjaciół - bez hierarchii kierowników, menadżerów i dyrektorów.

Nasze wymagania

Kogo szukamy:

- ekspertów, specjalistów, agentów pośredników finansowych oraz kredytowych,

- osób, które chcą zamienić korpo na otoczenie całkowicie niekorporacyjne

- osób, które nie chcą same ponosić ryzyka prowadzenia biura, kosztów stałych, eksploatacyjnych i innych, mając gwarancję wysokich prowizji

To oferujemy

  • wysokie prowizje nieuzależnione od ilości sprzedaży, cross-sellu i różnych uznaniowych parametrów – zawsze znasz wysokość swojego wynagrodzenia,

  • brak misselingu i nastawienie na prawidłowo rozumiane dobro klienta - etyka sprzedaży na pierwszym miejscu,

  • świetne warunki pracy: biuro z kompletnym wyposażeniem, wszelkie narzędzia informatyczne (baza wiedzy, porównywarka, multiwniosek, landing page), wsparcie merytoryczne – pracujesz jak u siebie

  • bazę klientów, która jest zawsze Twoja, nigdy korporacji - pracujesz na swoim telefonie,

  • dostępność leadów, pośredników, klientów – wiemy jak o to zadbać, bo robimy to od 15 lat,

  • wyższe wynagrodzenie kluczowym benefitem,

  • brak planów sprzedażowych i rozliczania,

  • spotkania integracyjne

  • umowę współpracy (B2B)

  • swobodę eksperta w wyborze godzin pracy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • zaplecze socjalne

Proferto to firma zbudowana na ponad 15 letnim doświadczeniu ekspertów i dyrektorów zarządzających, największych firm pośrednictwa finansowego, działających w Polsce. Stworzyliśmy firmę w której każdy ma się czuć jak u siebie.

Dołącz do nas i bądź niezależny jako:

Przewiń do profilu firmy