Oferta pracy

Ekspert Finansowy

NOTUS FINANSE S.A.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • badanie potrzeb klienta

  • dopasowanie oferty finansowej

  • przygotowanie dokumentów do wniosku kredytowego

  • opieka nad klientem podczas całego procesu składania wniosku i wypłaty kredytu

  • budowanie świadomości klienta, co do możliwości zabezpieczenia finansowego i ubezpieczeniowego

Nasze wymagania

  • Wysoka etyka zawodowa i kultura osobista

  • Wykształcenie wyższe lub minimum 3 rok studiów

  • Roczne doświadczenie w sprzedaży ze wskazaniem na produkty bankowe w obszarze kredytów hipotecznych, gotówkowych i firmowych

  • Wiedza z zakresu finansów

  • Wysoka motywacja i chęć do rozwoju

To oferujemy

  • Elastyczny model zatrudnienia dostosowany do Twoich potrzeb

  • Biura zlokalizowanych w centrum miasta

  • Elastyczne godziny pracy

  • Współpracę z kluczowymi deweloperami i partnerami nieruchomościowymi w Polsce

  • Dedykowane i innowacyjne narzędzia sprzedażowe, takie jak 4NOTUS

  • Bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Prosty i przejrzysty CRM umożliwiający sprawne zarządzanie klientami i procesem sprzedaży

  • Wsparcie ze strony najlepszych trenerów i dedykowanych departamentów

  • Innowacyjne programy do współpracy z firmami i deweloperami

  • Narzędzia w postaci m.in. laptopa, telefonu

  • Dedykowaną, prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet atrakcyjnych ubezpieczeń grupowych i karta multisportu

  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Adventure Team - zwiedzanie świata, konkursy sprzedażowe

NOTUS FINANSE S.A.

Notus Finanse S.A jest firmą, która od 17 lat działa na polskim rynku pośrednictwa finansowego. Jesteśmy stabilnym partnerem dla ekspertów finansowych i zaufanym dostawcą usług finansowych dla naszych Klientów. Posiadamy szeroką paletę produktów, autorskie rozwiązania usprawniające obsługę klienta, doświadczonych managerów i trenerów. To wszystko przekłada się na wzrost firmy i sukcesy naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy