Logo Pracuj.pl

Ekspert Finansowy

Oney Polska S.A.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz prowadzenie sprzedaży produktów na terenie Punktu i sklepu
  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych i jakościowych
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów telefonicznych z Klientami
  • Budowanie dobrych relacji z Klientem i pomoc w realizowaniu jego potrzeb

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i sukcesy w branży finansowej
  • Szybkość działania Cię napędza
  • Jesteś zmotywowany, aby być coraz lepszym
  • Jesteś zaradny – potrafisz znaleźć rozwiązania w każdej sytuacji
  • Cechuje Cię zdolność strategicznego myślenia oraz zorientowanie na Klienta i wyniki
  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premia bez limitu
  • Konkursy sprzedażowe
  • Dodatkowe pieniądze na święta
  • Dostęp do platformy językowej
  • Zdobycie doświadczeń w firmie finansowej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • inicjatywy dobroczynne
  • szkolenia wewnętrzne

Ekspert Finansowy, Lublin