Oferta pracy

Ekspert Finansowy

Open Finance S.A.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów z portfela firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych,

  • realizacja celów sprzedażowych w wybranych przez Ciebie produktach,

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami biznesowymi,

  • tworzenie pozytywnego wizerunku Open Finance stosując najwyższe standardy obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • jesteś ambitny, wykazujesz inicjatywę i działasz samodzielnie,

  • jesteś nastawiony na realizację celów,

  • łatwo nawiązujesz relacje z klientami i potrafisz o nie dbać,

  • masz min. roczne doświadczenie w sprzedaży dowolnych produktów finansowych,

  • interesujesz się tematyką finansową i chcesz się w niej rozwijać,

  • posiadasz własną działalność gospodarczą lub gotowość na jej założenie,

  • posiadasz min. średnie wykształcenie – warunek konieczny.

To oferujemy

  • możliwość osiągnięcia wysokiego wynagrodzenia, niezależnie od trendów rynkowych,

  • indywidualnie określany czas pracy,

  • kompleksowe szkolenia wstępne i rozwojowe poszerzające Twoją wiedzę w biznesie – w 2020 roku przeprowadziliśmy ok 800 godzin szkoleniowych,

  • obsługę klientów z portfela firmy,

  • możliwość doboru najlepszej dla swoich klientów oferty spośród produktów 16 banków oraz 26 innych instytucji finansowych a także kluczowych towarzystw ubezpieczeniowych i inwestycyjnych,

  • aplikację SmartApp, w której znajdziesz kilka narzędzi w jednym miejscu, np. przygotujesz porównanie ofert, wypełnisz multiwniosek,

  • wewnętrzną infolinię, wspierającą Cię na każdym etapie pracy z klientem,

  • ciekawe nagrody w konkursach sprzedażowych,

  • atrakcyjną ofertę najmu i leasingu samochodów oraz ubezpieczenia na życie,

  • prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty MultiSport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy firmą pośrednictwa finansowego oferującą najlepsze rozwiązania finansowe dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta na terenie całej Polski. Od 2004 roku kreujemy nowe spojrzenie na świat finansów osobistych pomagając naszym klientom znaleźć optymalne rozwiązania z zakresu kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz inwestycji i ubezpieczeń. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców.

Stwarzamy możliwości, które pozwalają naszym pracownikom rozwijać się i realizować własne pomysły. Ponad 90% Dyrektorów Oddziałów pochodzi z awansu wewnętrznego. Na co dzień jesteśmy dla siebie partnerami i ekspertami w swoich dziedzinach. Wspólnie pracujemy na innowacyjność naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy

To Ty decydujesz, jakim Ekspertem chcesz być - wybierz swoją specjalizację:

  • kredyty hipoteczne,

  • kredyty gotówkowe,

  • produkty firmowe,

  • inwestycje.