Ekspert Finansowy

COMFORT FINANCE sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Nieruchomości, Kredyty i Ubezpieczenia to nasza pasja, dlatego pomagamy swoim Klientom dokonywać skutecznych wyborów i mądrze  pomnażać majątek na rynku nieruchomości. Comfort Finance Sp. z o.o. to firma wchodząca w skład grupy ASSK, dzięki temu możemy kompleksowo dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie:

  • pośrednictwa na rynku nieruchomości (rynek wtórny oraz pierwotny)
  • pośrednictwo finansowe (kredyty: hipoteczne, gotówkowe, inwestycyjne, obrotowe)
  • ubezpieczenia (na życie, ochrony zdrowia, polisy dla domu i mieszkania, samochodu, kierowców i pasażerów, a także ubezpieczenia dla firm)
  • home staging, usługi architektoniczne, projekty i aranżacje, wykończenie wnętrz i nadzór inwestorski nad realizacją
  • zarządzanie nieruchomością, wynajem krótko i długo terminowy, concierge turystyki medycznej a także serwis sprzątający.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Zadbasz o Klientów oferując im najlepsze rozwiązania finansowe,
  • Rozpoznasz potrzeby oraz przedstawisz kompleksowe rozwiązania,
  • Będziesz odpowiedzialny za budowanie dobrych i długotrwałych relacji z Klientem,
  • Wykażesz się najwyższą jakością obsługi Klienta,
  • Aktywne będziesz pozyskiwał i budował relacje z nowymi Klientami.

Jeżeli:

  • jesteś osobą inteligentną i kreatywną,
  • interesujesz się rynkiem nieruchomości i finansów,
  • pomaganie innym ludziom przynosi Tobie satysfakcję,
  • cechujesz się zaradnością, wytrwałością i samodzielnością w działaniu,
  • swoją energię wykorzystujesz na poszukiwanie rozwiązań a nie wymówek,
  • masz wykształcenie min. średnie.

 To możemy Tobie zaoferować:

Oferujemy:

  • możliwość generowania zarobków z wielu źródeł dzięki kompleksowej obsłudze np. sprzedaż nieruchomości z rynku pierwotnego + kredyt hipoteczny + ubezpieczenia + projekt + realizacja + wynajem etc.
  • prosty i jasny system wynagrodzeń oraz natychmiastową płatność,
  • szkolenia, rozwój i ścieżkę kariery
  • wsparcie merytoryczne i praktyczne,
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Systemy motywacyjne a nie plany sprzedażowe.
  • przyjazną atmosferę pracy w super zespole
  • biuro w centrum miasta

Jeśli uważasz, że mowa jest o Tobie to wyślij nam swoje CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy