Oferta pracy

Ekspert Finansowy

Oney Polska S.A.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwał nowych Klientów oraz prowadził sprzedaż produktów na terenie Punktu i sklepu

  • Realizował indywidualne cele sprzedażowe i jakościowe

  • Utrzymywał bieżący kontakt telefoniczny z Klientami

  • Budował dobre relacje z Klientem i pomagał w realizowaniu jego potrzeb

  • Miał wpływ na elastyczne tworzenie grafików

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i sukcesy w branży finansowej

  • Szybkość działania Cię napędza

  • Jesteś zmotywowany, aby być coraz lepszym

  • Jesteś zaradny – potrafisz znaleźć rozwiązania w każdej sytuacji

  • Cechuje Cię zdolność strategicznego myślenia oraz zorientowanie na Klienta i wyniki

  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Premia bez limitu

  • Konkursy sprzedażowe

  • Dodatkowe pieniądze na święta

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów