Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert (funkcja kierownika projektu) w Departamencie Informatyki

Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Księdza Ignacego Jana Skorupki 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie portfelem projektów;

  • przygotowywanie raportów o stanie zaawansowania projektów;

  • opracowanie i kontrolowanie planów finansowych i planów zamówień projektów;

  • raportowanie wydatkowanych środków z planu finansowego projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – kierunek informatyka lub pokrewne;

  • 1+ doświadczenia w prowadzeniu projektów;

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Mile widziane

  • znajomości metodyki prowadzenia projektów PRINCE2.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę;

  • elastyczny czas pracy;

  • możliwości rozwoju zawodowego – szkolenia, kursy;

  • bardzo dobrze skomunikowane biuro w centrum Warszawy;

  • prywatną opiekę medyczną, pracowniczy program emerytalny, bogaty pakiet socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Bankowy Fundusz Gwarancyjny gwarantuje depozyty zgromadzone w bankach i SKOK-ach oraz odpowiada za przeprowadzanie przymusowej restrukturyzacji instytucji finansowych. Fundusz należy do sieci bezpieczeństwa finansowego i współodpowiada za stabilność finansową Polski.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV za pomocą przycisku Aplikuj do 31 sierpnia 2021 r.