Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Lubelskiego Regionalnego Funduszu Rozwoju Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Artura Grottgera 2/14, 20-029 Lublin (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert - Główny Analityk Kredytowy

LUBELSKI REGIONALNY FUNDUSZ ROZWOJU sp. z o.o.

  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • ekspert
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Artura Grottgera 2

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i ocena zdolności kredytowej klientów - MŚP, ustalanie ratingu kredytowego

  • Strukturyzowanie transakcji kredytowych, analiza wskaźników, analiza przychodów i rozchodów

  • Sporządzanie i opiniowanie wewnętrznych przepisów Spółki z zakresu ryzyka kredytowego

  • Negocjowanie i zarządzanie warunkami zabezpieczeń transakcji

  • Ocena zdolności kredytowej klientów również tych ubiegających się o restrukturyzację umowy

  • Podejmowanie decyzji kredytowych w ramach przyznanych uprawnień

  • Rekomendowanie transakcji kredytowych przekazywanych na wyższe szczeble decyzyjne

  • Negocjowanie warunków transakcji kredytowych z jednostkami obszaru sprzedaży

  • Współpraca z pracownikami z pozostałych działów Spółki

  • Stosowanie aktualnej polityki i procedur kredytowych

  • Sporządzanie raportów ad-hoc, statystyk kredytowych (tworzysz atrakcyjne wizualnie raporty, tabele, wykresy i prezentacje)

  • Wzmacniasz wizerunek Funduszu jako lidera wsparcia MŚP w sprawach finansowych

  • W sposób naturalny budujesz sieć kontaktów biznesowych

Nasze wymagania

TO STANOWIKSO MOŻE BYĆ TWOEJ JEŚLI MASZ:

• wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu ekonomii/finansów z uwzględnieniem w dziedzinie ilościowej, najlepiej matematyki (finansowej), ekonometrii;

• bardzo dobrą znajomość zagadnień związanych z rozpatrywaniem wniosków pożyczkowych;

• co najmniej 2 lata doświadczenia pracy w zakresie analizy kredytowej (leasing, rental, bankowość);

• samodzielność w działaniu i bardzo dobrą organizację pracy;

• umysł analityczny;

• znajomość Microsoft Excel na poziomie min. średnio-zaawansowanym

DODATKOWO TWOIMI ATUTAMI BĘDĄ:

• znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego na poziomie komunikatywnym

• zagadnienia ESG nie są Ci obce

• analizowanie dużej ilości złożonych danych (plusem znajomość języka R lub Python i pakietów ekonometrycznych)

• znasz modele ryzyka rynkowego i/lub kredytowego kontrahenta ( VaR, ES, RNIM, EPE, PFE)

• możesz pochwalić się certyfikatami np.: FRM (Financial Risk Manager), Specjalista z zakresu Analizy Kredytowej Podmiotu Gospodarczego wydawanego przez ZBP lub innym z przedmiotowego zakresu

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowy zlecenia będzie Twoją decyzją.

  • Zdrową równowagę między pracą a życiem osobistym.

  • Praca w biurze zlokalizowanym w centrum Lublina.

  • Przyjazną atmosferę w pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.

O nas

Lubelski Regionalny Fundusz Rozwoju Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest spółką samorządową realizująca zadania publiczne, został utworzony na podstawie Uchwały Nr XXII/354/2020 Sejmiku Województwa Lubelskiego z dnia 21 grudnia 2020 r., oraz Uchwały Nr CCLV/4549/2021 Zarządu Województwa Lubelskiego z dnia 20 kwietnia 2021r.

Właścicielem Funduszu jest Województwo Lubelskie z kapitałem zakładowym 3.500.000 PLN.

Lubelski Regionalny Fundusz Rozwoju Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością został powołany w celu opracowania oraz realizacji wieloletniego programu inwestycyjnego wsparcia mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez oferowanie zwrotnych instrumentów finansowych w postaci: pożyczek, poręczeń oraz wejść kapitałowych na rynku Województwa Lubelskiego.

Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej szczegółów: