Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert Hipoteczny

LIGOCKI NIERUCHOMOŚCIO firmie

6 0008 000 brutto / mies.
  • Bóżnicza 15, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

LIGOCKI NIERUCHOMOŚCI

Bóżnicza 15

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • analiza ofert bankowych pod kątem potrzeb i możliwości Klienta

  • analiza zdolności kredytowej i warunków transakcji

  • wypełnienie aplikacji bankowych i składanie ich w bankach

  • wsparcie Klientów przez cały proces uzyskania kredytu – omawianie oferty, wymagań banku, realizacji warunków kredytowania itp.

  • prowadzenie procesów kredytowych w bankach od złożenia wniosku do uruchomienia kredytu

Nasze wymagania

Poszukujemy osoby, która:

- ma minimum 3-letnie doświadczenie w pracy jako ekspert hipoteczny w bankowości albo w pośrednictwie hipotecznym

- lubi kontakt z Klientem

- jest komunikatywna i empatyczna

- jest zorganizowana, samodzielna i obowiązkowa

- potrafi budować dobre relacje z Klientami i współpracownikami

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (interesuje nas stała, długotrwała współpraca)

  • umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem + system premiowy

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy (jesteśmy grupą osób z dużym doświadczeniem w finansach i w pracy zespołowej, atmosfera w pracy ma dla nas bardzo duże znaczenie)

  • komfortowe warunki pracy (w nowoczesnym biurze w kameralnym biurowcu, w centrum Poznania)

  • duże wsparcie i możliwość rozwoju – pracujemy w grupie firm pod marką LIGOCKI, w której skład wchodzi Kancelaria Doradztwa Gospodarczego i Biuro Rachunkowe – zakres naszej wiedzy jest wszechstronny, możesz z niego korzystać

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • kawa / herbata

  • napoje

  • świętowanie urodzin

LIGOCKI NIERUCHOMOŚCI od ponad 5 lat zajmuje się wsparciem osób fizycznych w pozyskiwaniu kredytów hipotecznych. Miesięcznie każdy z naszych ekspertów uruchamia około 2 mln zł tego rodzaju kredytów.

Głównym źródłem pozyskiwania przez nas Klientów są rekomendacje. Dlatego wiedza i wysoka jakość pracy ekspertów hipotecznych są dla nas najważniejsze. Od potencjalnych kandydatów na to stanowisko oczekujemy doświadczenia w tego rodzaju pracy, wiedzy i zdolności interpersonalnych.

Obecnie poszerzamy ofertę o kolejne usługi – wsparcie w znalezieniu lub sprzedaży nieruchomości, ubezpieczeniu majątku i życia Klienta. Więcej na temat naszych usług na stronie www.ligocki-nieruchomosci.pl

Przewiń do profilu firmy