Oferta pracy

Ekspert/HR Biznes Partner

Polski Fundusz Rozwoju S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • inicjowanie i samodzielne prowadzenie procesów HR wspierających realizację strategii biznesowej w podległym obszarze, w tym m.in.:

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych end to end,

  • realizacja działań na rzecz budowania zaangażowania pracowników oraz współpracy między jednostkami organizacyjnymi,

  • wsparcie działań rozwojowych dla pracowników,

  • projektowanie i wdrażanie rozwiązań/narzędzi HR w organizacji.

Nasze wymagania

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Ekspert/HR Business Partner,

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie,

  • rozumienie procesów HR i umiejętność wdrażania ich w organizacji,

  • inicjatywa w działaniu,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność planowania zadań i ustalania priorytetów,

  • umiejętność analizy i trafnego wyciągania wniosków.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • system kafeteryjny mybenefit,

  • wpłata pracodawcy do PPK aż 4%,

  • profesjonalny system szkoleń oraz wsparcie merytoryczne w Grupie PFR,

  • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach,

  • przyjazne środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • inicjatywy dobroczynne

  • wspólne wydarzenia

  • inicjatywy sportowe

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

KIM JESTEŚMY?

PFR S.A. jest częścią grupy instytucji finansowych i doradczych dla przedsiębiorców, samorządów i osób prywatnych inwestująca w zrównoważony rozwój. Pod naszymi skrzydłami integrujemy działalność ekosystemu wielopłaszczyznowo wspierającego rozwój polskiej gospodarki. Dynamicznie reagujemy na sytuację gospodarczą dzięki zaangażowanemu zespołowi profesjonalistów, którzy każdego dnia podejmują działania mające na celu skuteczną koordynację programów rozwojowych i wspierają zrównoważony rozwój kraju.

Wspieramy proces modernizacji gospodarki. Pomagamy eksporterom, innowatorom, inwestujemy w rozwój przedsiębiorstw i infrastruktury oraz wypełniamy luki, z zasypaniem których nie radzi sobie wolny rynek.

JAK PRACUJEMY

~ Konsekwentnie dążymy do realizacji celów. Jesteśmy zawsze przygotowani, a sprawy doprowadzamy do końca.

~ Analizujemy i rozumiemy otaczającą nas rzeczywistość. Wyciągamy wnioski ze swoich sukcesów i porażek oraz podejmujemy konieczne ryzyko.

~ Tworzymy nowe idee, usługi oraz rozwiązania. Śledzimy najnowsze trendy i wykraczamy poza utarte schematy.

~ Traktujemy innych w swojej pracy tak samo, jak chcielibyśmy sami być traktowani.

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ NASZEGO ZESPOŁU!

Szanujemy naszych współpracowników i ich cenny czas. Staramy się patrzeć na sytuacje z perspektywy innych, aby znaleźć porozumienie, które pozwoli osiągać postawione cele.

Kultura organizacyjna to dla nas więcej niż zbiór norm społecznych, systemów wartości, klimat organizacyjny lub wymogi zachowania. Dla nas kultura organizacyjna to nasze wspólne przekonanie, że powinniśmy postępować właściwie, nasz etos pracy i to, jacy jesteśmy wobec siebie.

Zostań jednym z nas i zyskaj realny wpływ na kształtowanie postępu społecznego i gospodarczego kraju.

Przewiń do profilu firmy