Oferta pracy

Ekspert IT ds. systemu SRM

Polpharma S.A.

  • Starogard Gdański

    Starogard Gdański, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie potrzeb, rozwiązywanie problemów i zarządzanie oczekiwaniami użytkowników

  • Projektowanie, tworzenie, testowanie i wdrażanie zmian w systemie zarządzania relacjami z dostawcami (SRM) i w interfejsach pomiędzy systemami

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi

  • Przygotowywanie i weryfikowanie specyfikacji wymagań, dokumentacji funkcjonalnej i technicznej

  • Administrowanie, nadzorowanie i zapewnianie prawidłowego działania wybranych modułów SRM

  • Szkolenie użytkowników systemu SRM

  • Analizowanie wpływu zmian wymagań prawnych z obszaru zakupów na konieczne zmiany w SRM

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień związanych z cyklem wytwórczym oprogramowania

  • Wiedza z zakresu zakupowego procesu biznesowego (od zamówienia do zapłaty firmy produkcyjnej)

  • Umiejętność analizowania wymagań i zarządzania oczekiwaniami użytkowników

  • Umiejętność projektowania, testowania i wdrażania rozwiązań informatycznych

  • Bardzo dobra znajomość i posługiwanie się relacyjnymi bazami danych

  • Znajomość narzędzi: MarketPlanet, Ivalua, SAP Ariba, Coupa (będzie mile widziana)

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim na spotkaniach biznesowych (min. poziom B2)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • punkty za przyjazd do pracy rowerem

  • dodatkowy 1 dzień urlopu - Święto Polpharmy

Etapy rekrutacji
1

Wysłanie aplikacji

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkania rekrutacyjne

4

Podjęcie decyzji

JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMY

Odważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel – dbanie o zdrowie – realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.

Przewiń do profilu firmy