Logo Pracuj.pl

Ekspert IT

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • RedHat OS

  • RedHat OpenShift

  • Ansible

  • saltstack

O projekcie

Dlaczego warto z nami pracować:

Cyfrowe serce ING bije w Pionie Tech. Chcemy być bankiem pierwszego wyboru nie tylko dla naszych klientów, ale również dla specjalistów IT. Nasze priorytety oddają to, jak łączymy potrzeby i oczekiwania obu tych grup.

Priorytety Tech:

- Dostępność i stabilność platform

- Motywacja pracowników i komfortowe środowisko pracy

- Efektywność operacyjna

- Digitalizacja i działania na rzecz Klienta

- Bezpieczeństwo i kontrola ryzyka

Praca w dynamicznym, interdyscyplinarnym zespole będzie się koncentrowała przede wszystkim na rozbudowie i utrzymaniu środowiska konteneryzacji w ING Banku Śląskim, bazującego na technologii RedHat OpenShift. Jednak jeżeli jesteś fanem technologii Open Source lub masz wiedzę z zakresu load balancingu ruchu sieciowego, to na pewno nie będziesz się nudził. Praca w zróżnicowanym zespole będzie świetną okazją do dynamicznego rozwoju i zdobywaniu nowych kompetencji.

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i rozwój środowiska
  • Dbanie o bezpieczeństwo platformy
  • Dostosowywanie technologii do wymagań standardów obwiązujących w firmie
  • Automatyzacja czynności administratorskich
  • Udział w projektach obejmujących zarówno lokalne środowisko banku jak i chmury publiczne

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w administrowaniu środowiskiem RedHat OS
  • Podstawy sieci: protokół IP, Routing, protokół HTTP/HTTPS
  • Znajomość podstaw technologii konteneryzacji np. Docker, Kubernetes
  • Umiejętności w zakresie automatyzacji czynności administracyjnych

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z RedHat CoreOS
  • Znajomość systemów do automatyzacji SaltStack, Ansible
  • Znajomość narzędzi CI/CD: Jenkins, Artifactory, Nolio, Azure DevOps
  • Znajomość Kafka, Splunk, Prometheus, Grafana, ElasticSearch
  • Wiedza na poziomie RedHat RHCE lub certyfikat RHCE

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • agile

Tak pracujemy nad projektem

  • SysOps
  • zarządzanie długiem technologicznym

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy

ING Bank Śląski S.A.

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected].

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: PI/JT_0061642

Ekspert IT, lubelskie