Logo Pracuj.pl

Ekspert/-ka ds. Gospodarki Materiałowej / Inventory Control

Ivy Technology Poland Sp. z.o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Ivy Technology Poland Sp. z.o.o.

Fordońska 248g

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • proces rozliczenia materiałów z Klientem,
  • nadzór nad procesem zakupu i wynajmu sprzętu,
  • zakupy w trakcie trwania projektu,
  • utrzymanie ruchu w zakresie przepływu materiałów,
  • identyfikowanie, rozwiązywanie i znajdowanie przyczyny rozbieżności i innych powiązanych błędów inwentaryzacyjnych,
  • zgłaszanie rozbieżności, awarii lub uszkodzeń Przełożonemu i Klientowi.

Podział czasu pracy

80%

praca w delegacji

20%

praca w Bydgoszczy

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w pracy w magazynie,
  • znajomość procesów gospodarki magazynowej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość podstaw MS Office,
  • dyspozycyjność do pracy na projekcie ograniczonym czasowo (6 miesięcy),
  • dyspozycyjność do wyjazdów na terenie Polski oraz Europy,
  • czynne prawo jazdy kat.B,
  • rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • dokładność i precyzja w działaniu,
  • umiejętność działania pod presją czasu i w sytuacjach stresujących.

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • UMOWĘ O PRACĘ na czas 6 miesięcy
  • STAWIAMY NA RODZINĘ: zabawa choinkowa, piknik dla rodzin, dofinansowanie urlopów, kolonii, program "Mama w Ivy", wyprawki dla noworodków, bilety do kina.
  • ROZWIJAMY SIĘ NA OKRĄGŁO: kursy językowe, dofinansowanie studiów, szkolenia zawodowe, rozwojowe i leanowe, konkursy dla pracowników „Program Sugestii Pracowniczych”, klarowna ścieżka rozwoju w różnych obszarach stanowisk.
  • IVY NA SPORTOWO: dofinansowanie do kart Multisport, siłownia wraz z trenerem personalnymi sauna na terenie firmy, sekcja boksu, piłki nożnej, siatkówki, badmintona.
  • ZDROWIE TO PODSTAWA: prywatna opieka medyczna, konsultacje lekarskie na terenie firmy i bogato wyposażony gabinet lekarski, konsultacje psychologiczne, śniadania lub obiady za 3 zł.
  • OPIEKA FUNDACJI TAKE CARE: pomoc okołomedyczna pracownikom i ich rodzinom dotkniętym trudno uleczalnymi chorobami, akcje prozdrowotne i propracownicze.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • pikniki rodzinne

Ivy Technology jest globalnym dostawcą usług serwisowych dla wielu znanych światowych marek, takich jak Dell czy HP. Mamy przyjemność przedstawić Wam profil osoby, jakiej szukamy na stanowisko Eksperta/Ekspertki ds. Gospodarki Materiałowej. Osoba ta będzie pracowała na innowacyjnym projekcie Amazon Robotics, który odpowiada za dostarczenie infrastruktury dla firmy Amazon. Jest to wspaniała okazja do zdobycia międzynarodowych doświadczeń w wielu różnych obszarach. Podróże służbowe po Europie to nieodłączna część tej pracy, zajmują one około 80% całości czasu spędzonego w Ivy Technology.

Ekspert/-ka ds. Gospodarki Materiałowej / Inventory Control, Fordońska 248g, Bydgoszcz