Oferta pracy

Ekspert(-ka) ds. korporacyjnych umów kredytowych

mBank

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

mBank

Prosta 18

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie umów oraz dokumentacji kredytowej dla Klientów bankowości korporacyjnej

  • optymalizowanie procesów przygotowywania dokumentacji kredytowej

  • rozwijanie i testowanie generatorów umów

  • współpraca z prawnikami oraz menedżerami produktu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z dokumentami umownymi, szczególnie z umowami kredytowymi

  • płynne posługiwanie się Excel i Word (mile widziana znajomość Access)

  • analityczne myślenie i skrupulatność

  • dokładność, dobra organizacja pracy oraz utrzymywanie porządku w dokumentach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

mBank

Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku.

Przewiń do profilu firmy