Oferta pracy

Ekspert/ka ds. Ochrony Danych Osobowych

Grupa PracujO firmie

11 00014 000 brutto / mies.
  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Grupa Pracuj

Prosta 68

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji inspektora ochrony danych (IOD) dla spółek Grupy Pracuj

  • Sporządzanie i opiniowanie umów, regulaminów, polityk oraz innych dokumentów dotyczących ochrony danych osobowych w Grupie Pracuj

  • Wsparcie w odpowiedzi na pytania, skargi oraz żądania użytkowników, klientów lub organów państwowych w zakresie ochrony danych osobowych

  • Przygotowywanie oceny naruszeń ochrony danych osobowych oraz przygotowywanie zawiadomień o naruszeniu do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, do klientów lub podmiotów danych

  • Reprezentacja Grupy Pracuj przed Prezesem Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innymi organami w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych

  • Wsparcie w zakresie analizy privacy by design dla nowych produktów lub usług Grupy Pracuj

  • Negocjowanie umów z klientami i dostawcami Grupy Pracuj w zakresie ochrony danych osobowych

  • Przeprowadzanie wspólnie z Działem Bezpieczeństwa i właścicielami biznesowymi analizy ryzyka lub oceny skutków dla ochrony danych dla nowych produktów, usług lub procesów w Grupie Pracuj

  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników z ochrony danych osobowych

  • Nadzór nad prowadzeniem i aktualizacją wewnętrznych rejestrów (rejestru czynności i kategorii czynności przetwarzania, rejestru naruszeń, rejestru dostawców)

  • Bieżące doradztwo w zakresie ochrony danych osobowych dla wszystkich działów Grupy Pracuj.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe prawnicze

  • Masz minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z ochroną danych osobowych w wewnętrznym dziale prawnym lub kancelarii prawnej

  • Umiesz stosować w praktyce przepisy związane z ochroną danych osobowych i świadczeniem usług drogą elektroniczną

  • Posiadasz doświadczenie w pełnieniu funkcji inspektora ochrony danych (IOD) – mile widziane

  • Masz praktyczną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa informacji lub doświadczenie we współpracy z ekspertami ds. bezpieczeństwa informacji

  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu projektów, w szczególności międzydziałowych

  • Znasz język angielski w stopniu bardzo dobrym (minimum poziom C1) - warunek konieczny

  • Jesteś proaktywny/na i asertywny/a

  • Posiadasz wysokie umiejętności komunikacyjne oraz potrafisz budować pozytywne relacje biznesowe.

Mile widziane

  • Oprócz danych osobowych jesteś otwarty/a na rozwój w innych obszarach compliance, m.in. przeciwdziałanie korupcji, ochrona tajemnicy przedsiębiorstwa lub weryfikacja dostawców

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

  • działania rozwojowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • dofinansowanie do doposażenia biura domowego

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z HR

2

Spotkanie z Menedżerem ds. ODO i Działu Prawnego

3

Zadanie domowe

4

Spotkanie- Starszy Menedżer Działu Prawnego, współpracownicy