Logo Pracuj.pl

Ekspert/-ka ds. Optymalizacji Procesów

Nationale-NederlandenO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • RPA

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Analiza istniejących u nas w firmie procesów pod kątem ich upraszczania,
  • Wsparcie biznesu liniowego w zakresie identyfikacji potencjału do optymalizacji procesów,
  • Wspieranie zespołów Agile realizujących transformację poszczególnych obszarów biznesowych,
  • Współtworzenie planów działań mających na celu poprawę efektywności procesów,
  • Nieustanne zwiększanie efektywności procesów biznesowych,
  • Budowanie kultury organizacyjnej opartej na ciągłym doskonaleniu i klientocentryczności, poprzez wymianę doświadczeń i prowadzenie wewnętrznych warsztatów,
  • Monitorowanie przebiegu procesów operacyjnych i obsługowych,
  • Definiowanie wskaźników biznesowych oraz analiza ich zmian.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w optymalizacji procesów e2e w dużej korporacji,
  • Masz doświadczenie z Agile/Scrum, Design Thinking i/lub Service Design (certyfikaty mile widziane),
  • Posiadasz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz łatwo nawiązujesz współpracę,
  • Mile widziane doświadczenie w wykorzystywaniu nowoczesnej analizy procesów (process mining, task mining) lub brałeś udział w projektach automatyzujących (RPA, chatboty),
  • Wykazujesz się wysokimi umiejętnościami analitycznymi (oczywiście na statystyce znać się nie musisz, ale na co dzień będziesz współpracować z zespołem analityków danych, więc trzeba ich rozumieć 😊),
  • Mile widziany zielony lub czarny pas z metodyki Lean Six Sigma,
  • Dobrze znasz język angielski.

To oferujemy

  • Z nami będziesz pracował/-a w zadaniowym czasie pracy (elastycznie),
  • Pracujemy w trybie hybrydowym, a nasze świeżo wyremontowane i nowoczesne biuro znajduje się na zielonym Powiślu,
  • Zapewnimy profilaktykę zdrowotną i zabezpieczymy przyszłość! Możesz skorzystać z Medicover, Multisport, ubezpieczenia grupowego,
  • Dostaniesz dostęp do platformy Motivizer, w której będziesz mógł wybrać najlepsze dla siebie benefity oraz rabaty,
  • Ask Henry będzie Twoim personalnym asystentem. Otrzymasz wsparcie między innymi w: zrobieniu zakupów, zwróceniu produktu, znalezieniu i zarezerwowaniu lotu lub wycieczki, załatwieniu spraw osobistych i wiele innych czynności 😊
  • Dla świeżo upieczonych tatusiów mamy dodatkowe dwa tygodnie płatnego urlop ojcowskiego,
  • Dla Ciebie obniżymy ceny produktów firmy Dell i Samsung,
  • Trenujesz? Dbasz o siebie? to dobrze się składa możesz dołączyć do sekcji sportowej,
  • Chcesz przejeżdżać do pracy na rowerze? Zapraszamy czeka na Ciebie świetnie przygotowana infrastruktura dla rowerzystów,
  • Stawiamy na rozwój, dlatego będziesz miał/a dostęp do szkoleń, webinarów, webcastów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu

Nationale-Nederlanden

Nasz dział IT nie ogląda się wstecz. Ciągle poszukujemy przestrzeni do rozwoju i razem przecieramy technologiczne szlaki. Dzięki zwinnej i zgranej ekipie co chwilę wdrażamy nowe udogodnienia dla naszych klientów i pracowników. Tego czego się nauczymy, nie trzymamy w ukryciu - wymieniamy się wiedzą z biznesami Nationale-Nederlanden na całym świecie. Oprócz tego lubimy się, cenimy humor i dystans.

Ekspert/-ka ds. Optymalizacji Procesów, Warszawa