Oferta pracy

Ekspert/ka ds. Ryzyka i Analiz (B2B)

Europejski Fundusz LeasingowyO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • prowadzanie i udział w projektach w obszarze ryzyka (w tym projektach regulacyjnych np. IFRS9, nowa definicja DEFAULT, CRR)

  • uzgodnienie szczegółów wymagań w projektach z oczekiwaniami Grupy Credit Agricole we Francji

  • tworzenie dokumentacji biznesowych i wytycznych na potrzeby implementacji zmian w systemach

  • ekspertyzy i analizy pozwalające nadać kierunek działaniom projektowym

  • testowanie biznesowe zmian systemowych wymaganych w ramach projektu

  • utrzymanie powdrożeniowe w projektach przez opracowanie stosownego monitoringu i raportowania

Nasze wymagania

  • min. 5-letnie doświadczenie w działaniach projektowych związanych z ryzykiem

  • zdolności analityczne na bardzo wysokim poziomie

  • samodzielność

  • znajomość miar ryzyka portfelowego oraz technik analitycznych

  • bardzo dobra znajomość Excela i SQL

  • wysoki poziom orientacji na rezultat

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe: matematyka, fizyka, ekonomia)

  • dobrze rozwinięta komunikatywność i współpraca

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość zagadnień związanych z produktami leasingowymi i bankowymi

  • doświadczenie w programowaniu będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie na podstawie umowy B2B

  • przyjazną atmosferę pracy

  • pracę w nowoczesnym biurowcu na terenie Business Garden

  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania pracy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników