Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. Kadr i Płac

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 13.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tax Care SA poszukuje kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref: TC/EKM/KAT

    Kogo szukamy:

    • osoby posiadającej min. 2 lata doświadczenie na samodzielnym stanowisku w zakresie obsługi kadrowo-płacowej klientów zewnętrznych;
    • z dobrą znajomością przepisów Kodeksu Pracy, dotyczących naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych;
    • z praktyczną znajomością programów kadrowo-płacowych i programu Płatnik;
    • posiadającą umiejętność pracy w zespole oraz otwartość na stosowanie innowacyjnych rozwiązań.

    Zakres zadań:

    • udzielanie odpowiedzi na zapytania pracowników obszaru kadr i płac;
    • weryfikacja procedur związanych z obsługą klientów zewnętrznych;
    • weryfikacja poprawności list płac, deklaracji ZUS i dokumentacji kadrowo-płacowej;
    • przygotowywanie wzorców dokumentacji;
    • tworzenie materiałów merytorycznych w obszarze kadrowo-płacowym.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowie o pracę;
    • kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną, platformę językową;
    • wsparcie wdrożeniowe od Przełożonego;
    • prestiżowe stanowisko o dużym stopniu samodzielności;
    • przyjemną, partnerską atmosferę pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV zawierające informacje, o których mowa w art. 22¹ § 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.).