Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert / Koordynator ds. Kadr i Płac

Spring Professional PolandO firmie

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Ekspert

Dla naszego Klienta, rozwijającej się firmy produkcyjnej, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

(lokalizacja: Gorzów Wielkopolski, woj. lubuskie)

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo - płacowej w firmie produkcyjnej (regulamin pracy, wynagradzania, ZFSS, wystawianie świadectw pracy, ewidencja czasu pracy),
  • Realizacja procesów: zatrudniania, zmiany warunków pracy, rozwiązywania stosunku pracy,
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych i selekcji pracowników oraz organizacja procesu adaptacji,
  • Sporządzanie deklaracji (ZUS, PIT i PFRON) i  sprawozdań (GUS),
  • Zapewnienie zgodności działań z prawem pracy,
  • Wdrażanie programów motywacyjnych i benefitowych,
  • Tworzenie raportów i statystyk na potrzeby organizacji,
  • Doradztwo oraz wsparcie managerów i pracowników w kwestiach związanych z prawem pracy,
  • Opracowywanie i wdrażanie zmian dotyczących obsługi kadrowo-płacowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min 3-lata doświadczenia na pokrewnym stanowisku,
  • Znajomość programów MS Office,
  • Znajomość podstaw prawa pracy,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów i otwartość na ludzi,
  • Rzetelność, systematyczność,
  • Chęć dalszego rozwoju zawodowego w ścieżce lidera, a także rozwoju w zakresie obszarów „miękkiego HR”.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań,
  • Odpowiednie narzędzia pracy (telefon służbowy i laptop),
  • Merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji,
  • Rozwój zawodowy,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Jeśli ta propozycja pracy wydaje Ci się idealnie dopasowana do Twojego profilu zawodowego, nie czekaj tylko prześlij do nas swoją aplikacje już teraz! Czekamy na Twoje CV!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne