Logo Pracuj.pl

Ekspert Kredytowy

Lendi sp. z o.o.O firmie

  • Bytom
    Bytom, śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i obsługa Klientów kredytowych,
  • budowanie i rozwijanie relacji z Klientami,
  • opracowywanie indywidualnych ofert dostosowanych do potrzeb Klientów,
  • realizacja zakładanych celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży kredytów,
  • znajomość branży bankowej,
  • umiejętność budowania oraz utrzymania profesjonalnych relacji z klientami,
  • wysoka kultura osobista,
  • ukierunkowanie na realizację wyznaczonych celów,
  • chęć uczenia się.

To oferujemy

  • współpracę z biurami nieruchomości i deweloperami (nie wymagamy własnej bazy danych klientów),
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • dużą swobodę i przestrzeń do własnej inicjatywy,
  • niezbędne narzędzia pracy do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków.
  • możliwość rozwijania kompetencji na szkoleniach i warsztatach wewnętrznych,
  • dostęp do bazy danych i leadów generowanych przez nasze niezwykle skuteczne TC,
  • elastyczny czas pracy, dopasowany do Twoich preferencji i planów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • szkolenia i kursy

Lendi to ekosystem narzędzi, zapewniających najszybszą drogę do najkorzystniejszego kredytu wszystkim uczestnikom rynku.

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się pośrednikiem finansowym w Polsce, który liczy już ponad 840 ekspertów kredytowych i posiada 50 oddziałów na terenie całego kraju. Naszym celem jest uproszczenie procesu kredytowego na każdym z jego etapów, łącznie ze skróceniem czasu oczekiwania na decyzję kredytową.

W 2020 roku, jako część grupy MZN Property S.A., dołączyliśmy do portfolio marek koncernu Ringier Axel Springer Polska

Lendi. To, co najbardziej się liczy.

Ekspert Kredytowy, Bytom