Logo Pracuj.pl

Ekspert kredytowy (ds. produktów firmowych i hipotecznych)

mFinanse S.A.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami i oferowanie najlepszych rozwiązań finansowych
  • dostarczanie Klientom najlepszych ofert spośród kontrahentów firmy a także promowanie usług oraz produktów z oferty koncernu mBank
  • obsługa Klientów z portfela firmy
  • partycypowanie w spotkaniach biznesowych
  • udział w nowelizacji procedur i procesów kredytowych
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy, z zachowaniem najwyższych standardów obsługi Klienta

Nasze wymagania

  • praktyczna wiedza i doświadczenia w sprzedaży w szeroko pojętej branży finansowej (bankowość, pośrednictwo finansowe, ubezpieczenia)
  • znajomość analizy finansowej
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji z Klientem
  • wysoka motywacja i chęć do rozwoju
  • profesjonalizm i etyka zawodowa

To oferujemy

  • pracę w instytucji finansowej z Grupy mBanku o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość pracy hybrydowej i elastyczny czas realizacji zadań
  • niezbędne narzędzia pracy: baza wiedzy, porównywarka kredytowa
  • możliwość skorzystania z komfortowych biur w prestiżowych lokalizacjach w całej Polsce
  • współpraca z deweloperami oraz możliwość obsługi Klientów z portfela firmy
  • współpraca z ponad dwudziestoma bankami w zakresie szerokiej oferty kredytów hipotecznych, gotówkowych, firmowych oraz leasingów
  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne
  • wsparcie doświadczonych trenerów i dedykowanych departamentów
  • Mentoring menedżera i doświadczonych trenerów, a także cykliczne szkolenia rozwijające kompetencje
  • dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • zniżki na produkty i usługi oferowane przez Grupę mBank (kredyty hipoteczne, gotówkowe, ubezpieczenia, usługi telekomunikacyjne, zakup samochodu, prestiżowe konto indywidualne).
  • firmowy laptop lub środki na jego zakup
  • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • atrakcyjne wynagrodzenie

mFinanse to spółka z grupy mBanku, działająca na rynku pośrednictwa finansowego od ponad 10 lat. Sieć ekspertów mFinanse to ponad 1000 osób wspierających klientów w podejmowaniu różnych decyzji finansowych. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz dbałość o każdy detal w obsłudze klienta to dla nas priorytet.

Dzięki współpracy z wieloma bankami eksperci pomogą Wam sfinansować:

* zakup mieszkania, domu, działki, budowę domu, remont

* zakup samochodu oraz inne nieplanowane wydatki

* rozwinięcie biznesu

Prowadzimy ponad 200 placówek na terenie całej Polski. Z naszymi ekspertami możesz spotkać się w wygodnej dla Ciebie lokalizacji. Nasza sieć stale się powiększa, co świadczy o staraniu się dotarcia do każdego miasta.

mFinanse to grupa ludzi, których pasją i zamiłowaniem jest sprzedaż produktów finansowych.

Ekspert kredytowy (ds. produktów firmowych i hipotecznych), Szczecin