Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert Kredytowy

Intuum Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i analiza klientów kredytowych biura

  • kompletowanie dokumentacji klienta

  • współpraca z centralą firmy oraz innymi oddziałami

  • współpraca z biurami nieruchomości

  • aktywny udział w rozwoju firmy

Nasze wymagania

  • znajomości branży bankowej

  • doświadczenia w aktywnej sprzedaży i obsłudze klienta

  • umiejętności budowania oraz utrzymania profesjonalnych relacji z klientami

  • dyspozycyjności, samodzielności oraz dobrej organizacji pracy

  • wysokiej kultury osobistej

  • ukierunkowania na realizację wyznaczonych celów

  • prawa jazdy kat. B - czynnego

  • wykształcenia minimum średniego

  • chęci uczenia się, samodyscypliny

To oferujemy

  • zapewniamy współpracę z biurami nieruchomości i deweloperami, nie wymagamy własnej bazy danych klientów

  • oferujemy atrakcyjny system wynagradzania

  • dużą swobodę

  • kartę multisport

  • niezbędne narzędzia pracy do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Intuum to przede wszystkim ludzie. W naszym świecie najcenniejszym kapitałem są wiedza i doświadczenie - to one przekładają się na wymierne, finansowe wyniki.

Przewiń do profilu firmy