Ekspert kredytowy

  • Katowice, Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 17.06.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 17.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DLACZEGO MY?

    Spełnianie potrzeb Klienta jest misją naszej firmy od 2007 roku. Przez lata naszej obecności na rynku stale podnosimy jakość oferowanych usług, nigdy nie tracąc z oczu najważniejszego - zadowolenia naszego Klienta czego dowodem jest ponad 70 000 zrealizowanych transakcji. Jesteśmy uznaną i prężnie rozwijającą się firmą, a oferowane przez nas rozwiązania wyznaczają nowe trendy na rynku pośrednictwa finansowego.
    EKSPERTA KREDYTOWEGO
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Katowice

    GOLD FINANCE ZAPEWNI CI:

    • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji,
    • Jasną ścieżkę kariery. Pracę w doświadczonym i popartym sukcesami zespole. W którym możesz liczyć na wsparcie i świetną atmosferę,
    • Wsparcie w postaci szkoleń, prowadzonych przez najlepszych ekspertów w Naszej firmie oraz instytucjach współpracujących,
    • Dostęp do szerokiej bazy klientów Grupy,
    • Przejrzysty system wynagrodzeń,
    • Rozbudowany system motywacyjny, konkursy, nagrody.

    TWOJE OBOWIĄZKI:

    • budowanie i obsługa portfela klientów,
    • sprzedaż produktów kredytowych, ubezpieczeniowych dla klientów indywidualnych oraz firmowych,
    • profesjonalna obsługa klientów, zgodnie ze standardami obowiązującymi w Naszej firmie,
    • realizacja założonych celów,

    JEŻELI:

    • Masz minimum roczne doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta,
    • Posiadasz wysoką motywacje i chęć rozwoju,
    • Swobodnie budujesz relacje z klientami,
    • Jesteś przedsiębiorczy i cechujesz się wysoką kulturą osobistą,
    • Posiadasz lub jesteś otwarty na prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

    DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

    Jesteśmy członkiem:
    Zapraszamy do kontaktu
    + 48 505 024 850

    Zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L.  z 2016 r. Nr 119) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie przez Gold Finance Sp. z o.o. danych osobowych o następującej treści:

    Po zapoznaniu się z ofertą zatrudnienia, dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku) przez Gold Finance Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie (00-832) przy  ul. Żelaznej  28/30 dla celów rekrutacyjnych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L.  z 2016 r. Nr 119).

    Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.