Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ekspert Kredytowy

Lendi sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i obsługa Klientów kredytowych,

  • budowanie i rozwijanie relacji z Klientami,

  • opracowywanie indywidualnych ofert dostosowanych do potrzeb Klientów,

  • realizacja zakładanych celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży kredytów,

  • znajomość branży bankowej,

  • umiejętność budowania oraz utrzymania profesjonalnych relacji z klientami,

  • wysoka kultura osobista,

  • ukierunkowanie na realizację wyznaczonych celów,

  • chęć uczenia się.

To oferujemy

  • współpracę z biurami nieruchomości i deweloperami (nie wymagamy własnej bazy danych klientów),

  • atrakcyjny system wynagradzania,

  • dużą swobodę i przestrzeń do własnej inicjatywy,

  • niezbędne narzędzia pracy do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków.

  • możliwość rozwijania kompetencji na szkoleniach i warsztatach wewnętrznych,

  • dostęp do bazy danych i leadów generowanych przez nasze niezwykle skuteczne TC,

  • elastyczny czas pracy, dopasowany do Twoich preferencji i planów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • szkolenia i kursy

Lendi sp. z o.o.

Lendi to ekosystem narzędzi, zapewniających najszybszą drogę do najkorzystniejszego kredytu wszystkim uczestnikom rynku.

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się pośrednikiem finansowym w Polsce, który liczy już ponad 840 ekspertów kredytowych i posiada 50 oddziałów na terenie całego kraju. Naszym celem jest uproszczenie procesu kredytowego na każdym z jego etapów, łącznie ze skróceniem czasu oczekiwania na decyzję kredytową.

W 2020 roku, jako część grupy MZN Property S.A., dołączyliśmy do portfolio marek koncernu Ringier Axel Springer Polska

Lendi. To, co najbardziej się liczy.

Przewiń do profilu firmy