Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydata do pracy Administrator danych - Time S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jubilerska 10 Celem przetwarzania Pani/Pana danych jest: a) przeprowadzenie procesu rekrutacji prowadzonego przez administratora danych, b) przeprowadzanie przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez administratora danych. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest: przepis prawa – w zakresie określonym w przepisach Kodeksu pracy, zgoda – w zakresie, jaki nie wynika z przepisów Kodeksu pracy. Odbiorcy danych Jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę na udostępnienie danych osobowych innym podmiotom z Grupy ZPR Media, Time SA udostępni Pani/Pana dane dla celów udziału w obecnych oraz przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez te podmioty. Administrator będzie przekazywał Pani/Pana dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora w zakresie usług związanych z prowadzeniem rekrutacji pracowników lub udostępnianiem systemów informatycznych dla celów rekrutacji – przy czym takie podmioty przetwarzają dane osobowe na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniem administratora. Prawa związane z przetwarzaniem danych prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania prawo odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych inne prawa opisane w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych osobowych Szczegółowe informacje: http://rodo.grupazpr.pl/#time-klauzula-rekrutacyjna Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następujące poniższe zgody. Proces rekrutacji pracowników – zgoda Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Time S.A. podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów udziału w procesie rekrutacyjnym. Przyszły proces rekrutacji pracowników – zgoda Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Time S.A. moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Time S.A.. Udostępnianie danych osobowych w celach rekrutacyjnych spółkom z Grupy ZPR Media – zgoda Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Spółkę Time S.A. moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej innym podmiotom należącym do grupy Grupy ZPR Media w szczególności ZPR Media S.A., IDMnet S.A. dla celów udziału w obecnych oraz przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez te podmioty. Możesz wycofać zgodę w każdym momencie poprzez adres e-mail: [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem.

Ekspert Kredytowy

TIME S.A.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klientów w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych i firmowych

  • budowanie relacji z Klientami

  • wsparcie Klienta w zakresie produktów i ofert bankowych

  • weryfikacja dokumentacji i nadzorem nad procesem kredytowym

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych i znasz oferty banków

  • dobrze czujesz się w bezpośredniej obsłudze Klienta

  • potrafisz samodzielnie przeprowadzić Klienta przez cały proces kredytowy

Mile widziane

  • osoby ze znajomością języka rosyjskiego lub i ukraińskiego

To oferujemy

  • forma współpracy - działalność gospodarcza lub umowa zlecenie

  • dostęp do produktów hipotecznych, gotówkowych i firmowych

  • możliwość skorzystania z naszej bazy danych i leadów

  • kontakty przekazywane przez kilkuset zewnętrznych, współpracujących z nami Partnerów

  • wysokie stawki prowizyjne

  • telemarketera „wydzwaniającego” i umawiającego spotkania z Klientami

  • silną i budzącą zaufanie Klientów markę Murator FINANSE

  • konkursy sprzedażowe

  • wsparcie najlepszych ludzi z branży, którzy przekażą know-how, wiedzę oraz podzielą się swoim doświadczeniem

  • CRM umożliwiający sprawne zarządzanie procesem sprzedaży

  • oraz wiele innych korzyści

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu