Logo Pracuj.pl

Ekspert Kredytowy

TIME S.A.O firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klientów w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych i firmowych
  • budowanie relacji z Klientami
  • wsparcie Klienta w zakresie produktów i ofert bankowych
  • weryfikacja dokumentacji i nadzorem nad procesem kredytowym

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych i znasz oferty banków
  • dobrze czujesz się w bezpośredniej obsłudze Klienta
  • potrafisz samodzielnie przeprowadzić Klienta przez cały proces kredytowy

To oferujemy

  • forma współpracy - działalność gospodarcza lub umowa zlecenie
  • dostęp do produktów hipotecznych, gotówkowych i firmowych
  • możliwość skorzystania z naszej bazy danych i leadów
  • kontakty przekazywane przez kilkuset zewnętrznych, współpracujących z nami Partnerów
  • wysokie stawki prowizyjne
  • telemarketera „wydzwaniającego” i umawiającego spotkania z Klientami
  • silną i budzącą zaufanie Klientów markę Murator FINANSE
  • konkursy sprzedażowe
  • wsparcie najlepszych ludzi z branży, którzy przekażą know-how, wiedzę oraz podzielą się swoim doświadczeniem
  • CRM umożliwiający sprawne zarządzanie procesem sprzedaży
  • oraz wiele innych korzyści

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Murator FINANSE to działający od ponad 14 lat zespół kilkudziesięciu EKSPERTÓW KREDYTOWYCH, obsługujący Klientów na terenie całej Polski.

Będąc częścią korporacji (ZPR Media), znanej na rynku jako lider wydawnictw i portali branżowych (budowlanych i wnętrzarskich) oraz lider w segmencie projektów gotowych specjalizujemy się

w kredytach budowlanych (hipotecznych), ale obsługujemy także inne rodzaje kredytów: gotówkowe, konsolidacyjne, refinans, firmowe (MŚP). Współpracujemy ze wszystkimi najważniejszymi bankami oraz kilkuset Partnerami biznesowymi. Jesteśmy Członkiem ANG Spółdzielnia.

Ekspert Kredytowy, lubuskie