Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Ekspert Kredytowy

TIME S.A.O firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klientów w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych i firmowych

  • budowanie relacji z Klientami

  • wsparcie Klienta w zakresie produktów i ofert bankowych

  • weryfikacja dokumentacji i nadzór nad procesem kredytowym

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych i znasz oferty banków

  • dobrze czujesz się w bezpośredniej obsłudze Klienta

  • potrafisz samodzielnie przeprowadzić Klienta przez cały proces kredytowy

To oferujemy

  • forma współpracy - działalność gospodarcza lub umowa zlecenie

  • dostęp do produktów hipotecznych, gotówkowych i firmowych

  • możliwość skorzystania z naszej bazy Klientów

  • kontakty przekazywane przez kilkuset zewnętrznych, współpracujących z nami Partnerów

  • wysokie stawki prowizyjne

  • telemarketera „wydzwaniającego” i umawiającego spotkania z Klientami

  • silną i budzącą zaufanie Klientów markę Murator FINANSE

  • oraz wiele innych korzyści

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

TIME S.A.

Murator FINANSE to działający od ponad 14 lat zespół kilkudziesięciu EKSPERTÓW KREDYTOWYCH, obsługujący Klientów na terenie całej Polski.

Będąc częścią korporacji (ZPR Media), znanej na rynku jako lider wydawnictw i portali branżowych (budowlanych i wnętrzarskich) oraz lider w segmencie projektów gotowych specjalizujemy się w kredytach budowlanych (hipotecznych), ale obsługujemy także inne rodzaje kredytów: gotówkowe, konsolidacyjne, refinans, firmowe (MŚP). Współpracujemy ze wszystkimi najważniejszymi bankami oraz kilkuset Partnerami biznesowymi. Jesteśmy Członkiem ANG Spółdzielnia.

Przewiń do profilu firmy