Oferta pracy

Ekspert Kredytowy

TIME S.A.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klientów w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych i firmowych

  • budowanie relacji z Klientami

  • wsparcie Klienta w zakresie produktów i ofert bankowych

  • weryfikacja dokumentacji i nadzorem nad procesem kredytowym

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych i znasz oferty banków

  • dobrze czujesz się w bezpośredniej obsłudze Klienta

  • potrafisz samodzielnie przeprowadzić Klienta przez cały proces kredytowy

Mile widziane

  • osoby ze znajomością języka rosyjskiego lub i ukraińskiego

To oferujemy

  • forma współpracy - działalność gospodarcza lub umowa zlecenie

  • dostęp do produktów hipotecznych, gotówkowych i firmowych

  • możliwość skorzystania z naszej bazy danych i leadów

  • kontakty przekazywane przez kilkuset zewnętrznych, współpracujących z nami Partnerów

  • wysokie stawki prowizyjne

  • telemarketera „wydzwaniającego” i umawiającego spotkania z Klientami

  • silną i budzącą zaufanie Klientów markę Murator FINANSE

  • konkursy sprzedażowe

  • wsparcie najlepszych ludzi z branży, którzy przekażą know-how, wiedzę oraz podzielą się swoim doświadczeniem

  • CRM umożliwiający sprawne zarządzanie procesem sprzedaży

  • oraz wiele innych korzyści

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników