Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1138 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert kredytowy w oddziale lombardowym

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Rzeszów

    Bierzemy również pod uwagę kandydatów bez doświadczenia zawodowego w lombardzie!

    Wymagania do kandydata:

    • Wykształcenie wyższe;
    • Brak rejestru karnego;
    • Zaawansowany użytkownik PC;
    • Doświadczenie w zawodzie eksperta kredytowego, kasjera, konsultanta, administratora, najlepiej w sektorze bankowym;
    • Doświadczenie w sprzedaży produktów bankowości lub innych produktów finansowych;
    • Doświadczenie w pracy z dokumentami kasowymi (pożądane);
    • Cechy indywidualne: uwaga, wytrwałości, odpowiedzialności, orientacja na wyniki, zdolność szybko się uczyć.
    • Znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego i angielskiego.

    Główne obowiązki:

    • Praca z klientami, udzielanie kredytów pod zastawę (uczymy);
    • Sprzedaż produktów kredytowych;
    • Ocena zastaw i udzielanie kredytów gotówkowych (uczymy);
    • Recepcja, rejestracja, przechowywanie zastaw;
    • Sprzedaż zastaw;
    • Sporządzenie odpowiednich dokumentów (uczymy), przygotowywanie sprawozdania;
    • Utrzymanie ewidencji środków pieniężnych.

    Firma oferuje:

    • Wygodne harmonogram czasu pracy (tydzień przez tydzień);
    • Poznanie specyfiki pracy kosztem firmy, doskonalenie umiejętności zawodowych;
    • Możliwość nauki i rozwoju w dynamicznie rozwijającej się organizacji finansowej;
    • Możliwości rozwoju kariery;
    • Kompleksowy pakiet szkoleń;
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń;
    • Oficjalne zatrudnienie;
    • Stabilne wynagrodzenie pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )