Ta oferta pracy jest nieaktualna od 926 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert kredytowy w oddziale lombardowym

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Rzeszów

Bierzemy również pod uwagę kandydatów bez doświadczenia zawodowego w lombardzie!

Wymagania do kandydata:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Brak rejestru karnego;
  • Zaawansowany użytkownik PC;
  • Doświadczenie w zawodzie eksperta kredytowego, kasjera, konsultanta, administratora, najlepiej w sektorze bankowym;
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów bankowości lub innych produktów finansowych;
  • Doświadczenie w pracy z dokumentami kasowymi (pożądane);
  • Cechy indywidualne: uwaga, wytrwałości, odpowiedzialności, orientacja na wyniki, zdolność szybko się uczyć.
  • Znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego i angielskiego.

Główne obowiązki:

  • Praca z klientami, udzielanie kredytów pod zastawę (uczymy);
  • Sprzedaż produktów kredytowych;
  • Ocena zastaw i udzielanie kredytów gotówkowych (uczymy);
  • Recepcja, rejestracja, przechowywanie zastaw;
  • Sprzedaż zastaw;
  • Sporządzenie odpowiednich dokumentów (uczymy), przygotowywanie sprawozdania;
  • Utrzymanie ewidencji środków pieniężnych.

Firma oferuje:

  • Wygodne harmonogram czasu pracy (tydzień przez tydzień);
  • Poznanie specyfiki pracy kosztem firmy, doskonalenie umiejętności zawodowych;
  • Możliwość nauki i rozwoju w dynamicznie rozwijającej się organizacji finansowej;
  • Możliwości rozwoju kariery;
  • Kompleksowy pakiet szkoleń;
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń;
  • Oficjalne zatrudnienie;
  • Stabilne wynagrodzenie pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się