Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Główna/y Księgowa/y

Akademickie Inkubatory PrzedsiębiorczościO firmie

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych

  • Sporządzanie sprawozdań dla instytucji zewnętrznych

  • Analiza i kontrola poprawności zapisów księgowych

  • Monitorowanie na bieżąco zmian w przepisach podatkowych i rachunkowości

  • Kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP, bank, audytor)

  • Nadzorowanie prawidłowego obiegu, przechowywania i archiwizacji dokumentów księgowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia, finanse, rachunkowość, bankowość itp.

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości oraz aktualnych przepisów podatkowych

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Microsoft Excel

  • Wysoka etyka pracy, skrupulatność i wielozadaniowość

  • Duża otwartość umysłu, komunikatywność, chęć do podejmowania nowych wyzwań

To oferujemy

  • Rynkowe wynagrodzenie

  • Dużą samodzielność w codziennej pracy

  • Pracę w dynamicznym zespole

  • Wyjątkową atmosferę pracy

  • Współpracę z innowacyjnymi startupami

  • Pracę z różnorodnymi oraz nowoczesnymi produktami

O nas

AIP to największa w Polsce organizacja promująca przedsiębiorczość. Adresatami programu AIP są przede wszystkim studenci i absolwenci wyższych uczelni. Można tu przetestować w praktyce swój pomysł biznesowy bez konieczności rejestracji działalności gospodarczej lub spółki, bez ponoszenia wysokich kosztów, ale z dużym wsparciem merytorycznym. W AIP przez 15 lat działalności funkcjonowało ponad 16 tys. startupów.