Ekspert Marki

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 22.05.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 21.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EKSPERT MARKI
    Miejsce Pracy: Cała Polska

    Opis Stanowiska:

    • Budowanie i aktywne promowanie marki
    • Prezentacja i wsparcie sprzedaży produktów FOREO na terenie wybranych sklepów, głównie perfumerii i drogerii
    • Prezentowanie produktów i udzielanie informacji na temat ich zastosowania, połączone z wykonywaniem drobnych zabiegów kosmetycznych
    • Obsługa klienta z zachowaniem najwyższych standardów
    • Budowanie długofalowych relacji z klientem
    • Dbanie o ekspozycję i jej zgodność ze standardami FOREO oraz aktualnymi promocjami
    • Kontrola stanu zatowarowania
    • Realizacja założonych celów sprzedażowych i ich raportowanie

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży
    • Zainteresowanie kosmetologią, pielęgnacją skóry (wykształcenie kierunkowe będzie dużym atutem)
    • Komunikatywność
    • Otwartość i pewność siebie
    • Umiejętność budowania bezpośrednich relacji z klientem
    • Zaangażowanie i nastawienie na osiągnięcie celu
    • Dyspozycyjność w weekendy
    • Gotowość do podróży służbowych
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowy
    • Wprowadzające szkolenie branżowe i sprzedażowe
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę przy obsłudze marki FOREO

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Rekrutacja prowadzona jest na terenie całego kraju, w związku z tym prosimy wpisać nazwę miasta do jakiego aplikujesz w wiadomości.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Zgoda na przetwarzanie danych

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez FOREO sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Tamka 16/37, 00-349 Warszawa, NIP: 52527532316, REGON: 380485514, KRS: 0000735848 w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego”.
    W każdym czasie Masz prawo do wycofania udzielonej zgody, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    www.foreo.com
    Oświadczam, że zostałem poinformowany o tym, że:
    1. administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest FOREO sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Tamka 16/37, 00-349 Warszawa, NIP: 52527532316, REGON: 380485514, KRS: 0000735848
    2. kontakt z inspektorem danych osobowych jest możliwy pod adresem e-mail: [email protected]
    3. dane osobowe (oraz dane do kontaktu- o ile zostaną podane) będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, na podstawie udzielonej zgody, zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
    4. dane osobowe mogą być również przetwarzane w innych celach np. w innym procesie rekrutacyjnym, jeśli wyrazisz Nam osobną zgodę na dokonanie określonego przetwarzania
    5. dane osobowe zawarte w ogłoszeniu rekrutacyjnym możemy przetwarzać również w celu ustalenia dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi zgodnie z art.6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego  i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
    6. przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
    7. odbiorcą Twoich danych osobowych mogą być podmioty działające na Nasze zlecenie i przetwarzające dane w określonym celu wyłącznie na Nasze polecenie
    8. dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 3 miesiące od ich pozyskania
    9. przysługuje Tobie prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Foreo sp. z o.o. Ponadto przysługuje Tobie prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych w przypadkach określonych w art. 18 Rozporządzenia o Ochronie danych osobowych oraz prawo do przeniesienia danych.
    10. przysługuje Tobie prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie Twoich danych osobowych. Organ ten będzie właściwy do rozpatrzenia skargi z tym, że prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, nie dotyczy zaś przebiegu procesu rekrutacji
    11. podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy