Oferta pracy

Ekspert/Menedżer w biurze zagranicznym

POLSKA AGENCJA INWESTYCJI I HANDLU SPÓŁKA AKCYJNA

  • Krucza 50, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • rekrutacja zdalna

Krucza 50

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie polskich przedsiębiorców na lokalnym rynku, m.in. poprzez aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie potencjalnych partnerów biznesowych oraz informowanie o warunkach dostępu do rynku i poszczególnych sektorach

  • przygotowanie analiz, raportów sektorowych i prezentacji na temat wybranego rynku: greckiego, rumuńskiego, bułgarskiego lub duńskiego

  • prowadzenie analiz i badanie rynku lokalnego, w szczególności monitorowanie trendów oraz barier

  • organizowanie i udział w targach i wydarzeniach promocyjnych, misjach gospodarczych, spotkaniach B2B itp.

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z instytucjami otoczenia biznesu na lokalnym rynku, w tym instytucjami branżowymi

  • informowanie podmiotów gospodarczych o warunkach inwestowania w Polsce

  • przygotowanie i aktualizowanie informacji o polskiej ofercie eksportowej

  • przygotowywanie i redagowanie materiałów, newsletterów, publikacji w serwisach internetowych i mediach społecznościowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, najlepiej w obszarze business development, marketingu lub pozyskiwania klientów

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego (na poziomie C1 warunek konieczny)

  • znajomość drugiego języka na poziomie C1 greckiego, rumuńskiego, bułgarskiego lub duńskiego

  • doświadczenie w pracy za granicą w środowisku międzynarodowym

  • gotowość do podróży służbowych

  • doświadczenie w kierowaniu projektami

To oferujemy

  • wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji interesujących projektów

  • stałą i ciekawą pracę w jednym z naszych biur handlowych

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie wypoczynku

  • platforma szkoleniowa

Naszą misją jest kreowanie pozytywnego wizerunku gospodarczego Polski w świecie.

Jeśli chcesz być jego częścią, szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany stanowiskiem? Aplikuj!

Przewiń do profilu firmy