Logo Pracuj.pl

Ekspert Motoryzacyjny

Ok-Moto Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzenie stanu technicznego auta
  • Wykonanie raportu na podstawie wykonanych oględzin zgodnie z wytycznymi
  • Wprowadzanie raportów do systemu

Nasze wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej (jako rzeczoznawca samochodowy, mechanik, diagnosta)
  • czynne prawo jazdy kat. B od minimum 5 lat
  • własny środek transportu
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • sumienność, rzetelność i dokładność w pracy
  • doświadczenie techniczne

To oferujemy

  • wynagrodzenie zależne od ilości wykonywanych zleceń
  • zwrot kosztów dojazdu
  • elastyczny czas pracy dostosowany do aktualnych możliwości
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji
  • pracę z profesjonalnym zespołem
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • współpraca B2B

Ok-Moto Sp. z o.o.

Autotesto.pl to firma, która zajmuje się sprawdzaniem samochodów używanych przed zakupem na terenie całej Polski w 24h. Największa i najbardziej rozpoznawana ogólnopolska sieć niezależnych ekspertów motoryzacyjnych. Tworzą ją osoby z dużym i potwierdzonym doświadczeniem w branży motoryzacyjnej: mechanicy, rzeczoznawcy, diagności, ale także pasjonaci, którzy znają się na mechanice pojazdowej. Wejdź na www.autotesto.pl i dowiedz się więcej!

Ekspert Motoryzacyjny, Szczecin