Logo Pracuj.pl

Ekspert Motoryzacyjny

Weryfikacje.comO firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • ekspert
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja oględzin aut używanych przed zakupem
  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych oględzin według wewnętrznych standardów

Nasze wymagania

  • Własny miernik grubości lakieru oraz tester diagnostyczny
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Prawo jazdy kat. B + własny środek transportu
  • Obsługa komputera

To oferujemy

  • Wypłaty w cyklach tygodniowych
  • Wynagrodzenie adekwatne do ilości wykonanych oględzin
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Elastyczny czas pracy dostosowany do Państwa możliwości

O nas

Weryfikacje.com - Ogólnopolska Sieć Ekspertów Motoryzacyjnych

Nasz zespół tworzą zawodowi mechanicy, diagności, rzeczoznawcy oraz pasjonaci z potwierdzonym doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

Prosimy o przesłanie CV w formularzu aplikacyjnym

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Ekspert Motoryzacyjny, wielkopolskie