Ekspert Operacyjny - inwestycje kapitałowe

Narodowe Centrum Badań i RozwojuO firmie

Rekrutacja zdalna

  • ul. Nowogrodzka 47a
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Ekspert

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

ul. Nowogrodzka 47a

Warszawa

NARODOWE CENTRUM BADAŃ I ROZWOJU

Wspólnie z NCBR+ sp. z o.o. (w ramach Grupy NCBR) jesteśmy największym ośrodkiem finansującym rozwój prac badawczo-rozwojowych w Europie Centralnej. Pracujemy na rzecz wzrostu konkurencyjności polskiej gospodarki. Wspieramy tworzenie i wprowadzanie na rynek nowych produktów i usług, które mogą zrewolucjonizować rzeczywistość każdego z nas. Opracowujemy oraz realizujemy programy, w ramach których naukowcy i przedsiębiorstwa mogą uzyskać finansowanie różnorodnych innowacji. Od początku swojej działalności przeznaczyliśmy na ten cel przeszło 50 miliardów złotych, finansując tysiące projektów badawczych, które codziennie przyczyniają się do poprawy jakości życia milionów Polaków.

EKSPERT OPERACYJNYY
inwestycje kapitałowe

nr ref.: DRIM_05_S2_20
miejsce pracy: Warszawa
wymiar etatu: pełny etat

TWOJA ROLA:

Nadzór nad inwestycjami kapitałowymi finansowanymi przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Praca eksperta ds. Inwestycji Kapitałowych wiąże się z dużą samodzielnością, realnym wpływem na decyzje podejmowane w ramach nadzorowanych projektów, możliwością zdobycia unikalnej wiedzy z zakresu inwestycji publicznych w fundusze kapitałowe oraz daje szansę udziału w tworzeniu ekosystemu innowacji w Polsce.

Główne zadania:

  • wykonywanie samodzielnego, kompleksowego nadzoru nad funduszami venture capital finansowanymi przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej monitorowanych beneficjentów programu BRIdge Alfa oraz nadzorowanych obszarów,
  • weryfikacja dokumentacji związanej z realizowanymi projektami,
  • uczestnictwo w Komitetach Inwestycyjnych funduszy oraz współpraca z ekspertami NCBR,
  • nadzór i monitorowanie prawidłowości realizacji umów oraz projektów inwestycyjnych,
  • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby NCBR, w szczególności analiz w ramach monitoringu inwestorskiego,
  • bieżąca współpraca z innymi działami NCBR (dział prawny, dział kontrolingu, dział finansowania projektów).

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy obszarach związanych z analizą finansową lub prawno-biznesową albo monitoringiem lub nadzorowaniem projektów, współfinansowanych ze środków publicznych w tym projektów B+R,
  • wiedza z zakresu oceny i realizacji projektów finansowanych ze środków unijnych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • samodzielność i odpowiedzialność za realizację zadań,
  • umiejętność priorytetyzacji zadań i zdolność analitycznego myślenia,
  • wysoko rozwinięte umiejętności: komunikacyjne, rozwiązywania problemów i negocjowania rozwiązań,
  • nienaganna postawa etyczna.

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w pracy w instytucjach rynku finansowego,
  • wiedza z zakresu oceny i realizacji projektów inwestycyjnych,
  • posiadanie licencji doradcy inwestycyjnego lub tytułu CFA (lub w trakcie ubiegania się),
  • zaawansowana znajomość narzędzi informatycznych takich jak MS Excel, MS PowerPoint, bazodanowych.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • biuro w centrum miasta
  • elastyczne godziny pracy
  • narzędzia pracy
  • rozwój
  • szkolenia
  • język angielski
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • pakiet sportowy
  • zielone środy
Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnością spełniających wymagania rekrutacyjne.

Po więcej informacji odnośnie wynagrodzeń w naszej organizacji zapraszamy TU

Zgodnie z ustawą o naszym funkcjonowaniu po przeanalizowaniu wszystkich aplikacji na naszej stronie internetowej publikujemy listę kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne dla tego procesu rekrutacyjnego.

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy